معاون رییس جمهور در امور بانوان خبرداد

سهم ۵۰ درصدی زنان از تولیدات عشایری و روستایی آذربایجان غربی

سهم ۵۰ درصدی زنان از تولیدات عشایری و روستایی آذربایجان غربی جوان بین: معاون رییس جمهور درامور بانوان از سهم ۵۰ درصدی  زنان از تولیدات عشایری و روستایی آذربایجان غربی خبرداد.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، معصومه ابتكار در افتتاح كانون فرهنگی عشایر اضافه كرد: زنان آذربایجان غربی سهم ۵۰درصدی در تولیدات عشایری و روستایی استان را دارند كه باید به این اقدامات بهاداده شود.
ابتكار با تاكید به اینكه روستاها یكی از اهداف های راهبردی كشور هستند خاطرنشان كرد: اشتغال پایدار روستایی به معنای توسعه همه جانبه بخش های مختلف روستا بوده و همه دستگاه های دولتی برای رسیدن به شرایط مطلوب در روستاها تلاش می كنند.
معاون رییس جمهور در امور بانوان با تاكید به بازگشت هر روستا به هویت خود اضافه كرد: بازگشت هر روستا به هویت قبلی خود سبب رونق كار و اشتغال، توسعه روستاها، جلوگیری از مهاجرت به شهرها و جذب گردشگران داخلی و خارجی خواهد شد.
ابتكار ادامه داد: آذربایجان غربی ظرفیتهای بسیار خوبی در آموزش تخصصی مربوط به مهارت های اشتغال روستایی دارد و همكاری كه معاونت امور زنان با سازمان فنی حرفه ای صورت داده باعث اشتغال و آموزش زنان شده است.
وی خاطرنشان شد: امروزه جامعه جهانی به محصولات ارگانیك توجه خاصی دارد، بنابراین باید به آموزش زنان روستایی درتولید محصولات ارگانیك توجه گردد تا هم رشد اقتصاد و هم سلامت جامعه را سبب شوند تاروستاها سرمنشاء تولید و اشتغال شوند.
1396/12/05
19:35:42
5.0 / 5
4693
تگهای خبر: آموزش , جامعه , زنان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان