اشتغال زایی جوانان در صنعت خودرو

اشتغال زایی جوانان در صنعت خودرو به گزارش جوان بین محسن شمس، مدیر برگزار كننده چهارمین نمایشگاه خودروسازی و قطعات اظهار داشت: با توجه به توسعه های اخیر كه در صنعت خودرو انجام شده این صنعت می تواند باعث اشتغال زایی جوانان علاقه مند به این رشته شود.


محسن شمس در راستای اهداف برگزاری این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه درفضایی بالغ بر 6000 متر مربع در حال برگزاری میباشد كه دارای 2سالن مجزا؛ از جمله سالن خودرو و قطعات، است با توجه به اینكه صنعت خودرو سازی در چند دهه ی اخیردر كشور ما پیشرفت های چشمگیری داشته است لذا میتوان از آن در جهت اشتغال زایی جوانان علاقه مند به این رشته استفاده كرد. همچنین باید به كمك مسؤلین محترم تلاش كنیم تا استان البرزو بویژه شهر كرج را به قطب صنعتی در این زمینه تبدیل كنیم.
وی افزود: روز اول و دوم برگزاری نمایشگاه با استقبال بی نظیری ازسوی شهروندان البرزی مواجه شدیم ودر سایر روزها نیزآمار این بازدید ها بسیار خوب بوده است و در كل نمایشگاه امسال به صورت متفاوت تری از سال های قبل در حال برگزاری می باشد.
شمس یكی از اهداف مهم برگزاری این نمایشگاه را آشنایی مردم با دستاوردهای صنعت خودرو سازی وقطعات برشمرد وعنوان كرد :اشخاصی كه در نمایشگاه های خودروسازی شركت می كنند به راحتی و با امنیت خاطر بیشتری می توانند خودرو یا قطعه ی مورد نظر خود را انتخاب كرده و همین موضوع باعث میشود تا آنها نسبت به شركت هایی كه در این زمینه فعالیت می كنند ،اطمینان ویژه ای حاصل كنند.
وی همچنین ازمعضلات مهمی در خصوص برگزاری این دسته از نمایشگا ها خبر داد و افزود: متاسفانه نمایشگاه هایی كه در زمینه ی خودرو در استان البرز در حال فعالیت هستند ، پیوسته با مشكلاتی از قبیل مكان و عدم امكانات اساسی رو به رو می شوند كه این خود یكی از معضلاتی میباشد كه به طور مستقیم در توسعه ی این صنعت تاثیرگذاراست و همین مسأله سبب میشود تا نمایندگان صنعتی و خودرو سازی نتوانند خدمات خود را به آسانی در اختیار بازدیدكنندگان قرار بدهند.
مدیر برگزار كننده ی این نمایشگاه صنعتی در پایان خاطر نشان كرد: از مسؤلین محترم دولتی كه در بخش های صنعتی مربوطه در حال فعالیت هستند درخواست می كنیم در راستای حل مشكلات بنیادین در این صنعت زمینه اقدامات مفید و راهگشا را به عمل بیاورند بتوانیم تا هرچه سریع تر شاهد برگزاری هر چه با شكوه تر این دسته از نمایشگاه های خودرو سازی و قطعات و درمحل های بین المللی استان باشیم .
1396/04/15
14:35:04
5.0 / 5
5240
تگهای خبر: جوانان , اشتغال زایی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان