معتادان بهبود یافته وام اشتتغال زایی دریافت می كنند

معتادان بهبود یافته وام اشتتغال زایی دریافت می كنند جوان بین: رئیس مركز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی كشور از پرداخت وام اشتغال زایی به معتادان بهبود یافته كه حداقل 6 ماه از مدت زمان پاكی آنها گذشته باشد، اطلاع داد.


فاطمه عباسی در گفت وگو با ایسنا، ضمن اشاره به تسهیلات سازمان بهزیستی برای اشتغال معتادان بهبود یافته، اظهار داشت: معتادانی كه حداقل 6 ماه از مدت زمان پاك بودنشان گذشته و تمایل به راه اندازی كسب و كاری جدید داشته باشند می توانند تا سقف 20 میلیون تومان وام اشتغالزایی دریافت كنند.
به گفته وی، سازمان بهزیستی به معتادانی كه درمان شده اند و شرایط به كارگیری آنها در مشاغل فراهم گشته است این وام را پرداخت می كند و پاك شدن این افراد باید مورد تأیید درمانگران سازمان بهزیستی قرار گرفته باشد.
رئیس مركز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی كشور در ادامه با اشاره به اینكه كارفرمایانی كه معتادان بهبود یافته را استخدام می كنند هم می توانند وام دریافت كنند، اظهار نمود: سازمان بهزیستی به كارفرمایانی هم كه تا سقف 5 نفر از معتادان را به كار بگیرند وام پرداخت می كند. این وام هم تا سقف 20 میلیون تومان به كافرمایانی كه معتادان بهبود یافته دارای شرایط اشتغال را به كار می گیرند، پرداخت خواهد شد. این وام به شكل مستقیم به معتادان پرداخت نخواهد شد و بعد از تشكیل پرونده در اختیار كارفرمایان قرار خواهد گرفت.1397/01/16
20:57:46
5.0 / 5
5143
تگهای خبر: بهزیستی , كارفرما , وام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان