مشاور وزیر كار و رفاه اجتماعی اعلام آمادگی كرد

تشكیل كارگروه مشترك با وزارت ورزش برای پوشش بیمه ای خدمات مشاوره ازدواج

تشكیل كارگروه مشترك با وزارت ورزش برای پوشش بیمه ای خدمات مشاوره ازدواج جوان بین: مشاور وزیر و رئیس مركز روابط عمومی وزارت كار و رفاه اجتماعی از آمادگی برای تشكیل كارگروهی مشترك با وزارت ورزش و جوانان و مدیران مراكز مشاوره تخصصی ازدواج و خانواده برای بهره مندی از خدمات بیمه ای اطلاع داد.به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، روزبه كردونی در نشست هم اندیشی با حضور مدیران مراكز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده استان تهران كه به میزبانی اداره كل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد، اظهار داشت: مراكز مشاوره تخصصی ازدواج و خانواده كه از وزارت ورزش و جوانان مجوز گرفته اند برند معتبر در مشاوره و ازدواج در كشور می باشند و تا كنون اقدامات قابل تقدیری انجام داده اند.

وی با طرح این سوال كه آیا امكان كنترل و كاهش صدمه های اجتماعی در كشور وجود دارد؟ اضافه كرد: پاسخ به اینگونه سوالات مبنای ما در سیاستگذاری های وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی است. هر الگوی موفق در حل صدمه های اجتماعی كه از ابتدا تنها فقر، نابرابری، بیكاری، حاشیه نشینی، مهاجرت، مسائل هویتی، سرمایه اجتماعی و سست شدن بنیان خانواده را حل كند نادرست است. گاهی گمان می گردد كه برای مداخله و حل مشكلات كشور باید تمام این مسائل را از صفر حل كرد تا برای مثال شاهد كاهش میزان خودكشی در كشور باشیم.

مشاور وزیر و رئیس مركز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینكه معاون ساماندهی امور جوانان در وزارت ورزش و جوانان به علت حضورش در شورای شهر پیشین اهل گفت وگو و تعامل است، اظهار نمود: برگزاری جلسه هم اندیشی بین مدیران مراكز مشاوره اقدام مثبتی بوده است و وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی آمادگی تشكیل كارگروه مشتركی با وزارت ورزش و جوانان و مدیران مراكز مشاوره تخصصی ازدواج و خانواده را برای بهره مندی از خدمات بیمه ای دارد.
1397/02/12
14:26:33
5.0 / 5
4579
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان