تبریك فرمانده نیروی انتظامی به دلیل خروج ترامپ از برجام،كافه دانتیسم،بلاتكلیفی یك قانون باروری

بسته اخبار اجتماعی ایسنا در روز چهارشنبه

بسته اخبار اجتماعی ایسنا در روز چهارشنبه جوان بین: واكنش فرمانده ناجا به تشكیل «پلیس كتاب»، ساماندهی حضور بانوان در ورزشگاه ها در دستوركار دولت، قانون ˮباروری های پزشكیˮ بلاتكلیف است، یك فنجان قهوه در «كافه دانتیسم» و خروج آمریكا از برجام تاثیری در دارو ندارد، تیتر بعضی از اخبار سرویس اجتماعی ایسنا طی امروز (۱۹ اردیبهشت) است.به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، سرویس اجتماعی ایسنا امروز چهارشنبه 70 خبر را منتشر نموده است كه در ادامه به بعضی از مهم ترین اخبار اجتماعی ایسنا اشاره شده كه با كلیك روی تیتر هر یك از آنها، متن كامل خبر در دسترس خواهد بود:

لزوم ورود استانداری به مبحث برگزاری نمایشگاه خودرو در تهران/برگشت به عقب نداریم

احمد مسجد جامعی - عضو شورای شهر تهران- برگزاری نمایشگاه خودرو و تولید ترافیك ناشی از آن را عرفا و قانونا نادرست دانست و در مورد حواشی برگزاری نمایشگاه بین المللی خودرو در تهران، اظهار داشت: نمایشگاه خودرو عرفا و قانونا نباید در محل نمایشگاه های دائمی سئول برگزار شود؛ چون كه مدیریت شهری در جهت احترام به قواعد شورای شهر و احترام به وقت و زمان ساكنان آن منطقه نسبت به ساخت مجموعه شهرآفتاب اقدام نموده است.

حل مشكل ظرفیت قطعه هنرمندان بهشت زهرا(س) برای ۱۵ سال آینده

سعید خال -مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س)- از حل مشكل ظرفیت قطعه هنرمندان بهشت زهرا(س) تا ۱۵ سال آینده اطلاع داد و اظهار داشت: با اقدامات لازم و تدابیر مدیریتی صورت پذیرفته در دوره جدید مدیریت شهری و با جانمائی و احداث قبور جدید در قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) با افزایش ظرفیت این قطعه، مشكل دفن در قطعه هنرمندان حداقل برای ۱۵ سال آینده مرتفع شد.

قانون "باروری های پزشكی" بلاتكلیف است

تلقیح مصنوعی در ایران مقررات خاصی ندارد؛ یعنی هم اكنون مهم ترین روش های درمان ناباروری با استفاده از نظر فقها و تصمیم مراكز درمان ناباروری اجرا می گردد. این مورد می تواند سرآغاز كشمكش های زیادی بین خانواده های اهداكننده و همینطور گیرنده تخمك، اسپرم، رحم و جنین شود.

خروج آمریكا از برجام تاثیری در "دارو" ندارد

دكتر ایرج حریرچی -سخنگوی وزارت بهداشت- تصریح كرد: خروج آمریكا از برجام تاثیری بر بازار دارو و تجهیزات پزشكی نخواهد گذاشت؛ چراكه وابستگی مان به داروی وارداتی بسیار اندك است.

یك فنجان قهوه در «كافه دانتیسم»

صدای نواختن پیانو در همهمه صحبت ها پیچیده؛ تك قطعه ای كوتاه از آهنگ "گل سنگم" مدام تكرار می گردد. چند شاخه گل با روبان قرمز تزیین و تقدیم شده به نوازنده هنوز روی كلیدهای سپید و سیاه پیانوقرار دارد؛ نوازنده نه لباس شیكی بر تن دارد ونه كراواتی؛ لباس فرم سفید و سرمه ای كار پوشیده و با تمركز زیادی انگشتانش را روی كلیدها به چپ و راست می برد و هر از گاهی عینكش را روی بینی جابه جا می كند.

ساماندهی حضور بانوان در ورزشگاه ها در دستوركار دولت

معصومه ابتكار -معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده- با اشاره به اینكه سامان دهی حضور بانوان در ورزشگاه ها در دستور كار دولت دوازدهم قرارگرفته است، اظهار داشت: متن لایحه تأمین امنیت زنان در برابر خشونت در مرحله نهایی خود در قوه قضائیه است.
دولت برنامه های لازم را برای مقابله با اقدامات آمریكا تهیه كرده است
معصومه ابتكار -معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده- با اشاره به اینكه دولت برنامه های لازم را برای مقابله با اقدامات آمریكا تهیه كرده است و تحت تاثیر القائات و فضاسازی های روانی قرار نمی گیرد، اظهار داشت: اكنون شرایط خیلی متفاوت شده است و نسبت به سیاست های آمریكا در دنیا بی اعتمادی شدیدی وجود دارد.

جزئیات ترمیم سوابق تحصیلی برای دیپلمه های سال ۸۴ به بعد

«ترمیم نمرات دانش آموزان برای كنكور» مصوبه شورای عالی آموزش و پرورش در سال ۹۴ بود كه برای سال تحصیلی جاری هم به روال گذشته اجرا می گردد و بر مبنای آن هر داوطلب آزادی كه می خواهد در كنكور شركت كند؛ اما نمره چند درس او پایین است و از آنجایی كه سوابق تحصیلی در كنكور تأثیر داشته و این مورد به ضرر داوطلب خواهد بود، برپایه مصوبه شورا اجازه دارد برای یك بار به صورت داوطلب آزاد در دروسی كه نمرات آنها پایین است شركت نماید.

تداوم بارش های بالاتر از نرمال در بیشتر مناطق كشور/ خودداری عشایر از تردد در ارتفاعات

مسعود حقیقت -رئیس اداره هواشناسی كشاورزی- با اشاره به تداوم بارش های بالاتر از حد نرمال طی روزهای آینده به عشایر كشور نسبت به تردد در ارتفاعات به علت بارش شدید و تگرگ اخطار داد.

تشكیل كارگروه مقابله با گرد و غبار در استان تهران

محمد رستگاری -معاون نظارت و پایش اداره حفاظت محیط زیست استان تهران- از تشكیل كارگروه مقابله با گرد و غبار در استان تهران و تدوین برنامه ای در این زمینه اطلاع داد.

واكنش فرمانده ناجا به تشكیل «پلیس كتاب»

تشكیل پلیس كتاب، پیشنهادی بود كه یكشنبه همین هفته از جانب معاون فرهنگی قوه قضاییه عنوان شد، موضوعی كه پلیس از آن بی خبر است.

سردار اشتری در این باره به ایسنا اظهار داشت: من هم اخباری درباره پیشنهاد تشكیل پلیس كتاب را شنیده ام و باید معاون محترم قوه قضاییه را ببینم و بپرسم كه منظورشان از این پیشنهاد چه بوده است.
فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینكه درحال حاضر نمیدانم كه جزئیات ماجرای این پیشنهاد چه بوده است اظهار داشت: بنده اطلاعی از این مورد ندارم و در حال پیگیری آن هستم.

برخورد با پلاك های مخدوش در ورودی های طرح ترافیك و زوج و فرد

سردار محمدرضا مهماندار -رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ- از برخورد با مخدوش كردن پلاك خودرو بخصوص در مبادی ورودی طرح ترافیك و زوج و فرد اطلاع داد.
خروج آمریكا از برجام برای كشور بركاتی به همراه دارد
سردار حسین اشتری -فرمانده نیروی انتظامی- با تبریك خروج ترامپ از برجام اظهار داشت: ان شاءالله خروج آمریكا از برجام هم برای كشور بركاتی به همراه دارد.

به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، پربازدیدترین اخبار اداره اجتماعی در ۲۴ ساعت گذشته به شرح زیر است:

۵ عامل پنهان اثرگذار بر وزن

واكنش فرمانده ناجا به تشكیل «پلیس كتاب»

تداوم بارش های بالاتر از نرمال در بیشتر مناطق كشور/ خودداری عشایر از تردد در ارتفاعات

ساماندهی حضور بانوان در ورزشگاه ها در دستوركار دولت

قانون "باروری های پزشكی" بلاتكلیف است
1397/02/20
20:58:11
5.0 / 5
4510
تگهای خبر: خانواده , زنان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان