شورای جوانان اصلاح طلب به شورای تهران نامه می فرستد

شورای جوانان اصلاح طلب به شورای تهران نامه می فرستد جوان بین: امروز این آزمون بزرگ پیش روی شماست، می توانید با انتخاب شهرداری با ویژگی های بیان شده و همچنین نظارت دائمی و مقتدرانه بر فعالیت های شهرداری، تهران را از بحران های اجتماعی، اقتصادی و زیست محیطی موجود نجات داده و به یاری اقشار آسیب دیده و كمتر برخوردار بشتابید و صلاح و سربلندی دنیوی و اخروی خود را رقم بزنید.


امروز این آزمون بزرگ پیش روی شماست، می توانید با انتخاب شهرداری با ویژگی های بیان شده و همچنین نظارت دائمی و مقتدرانه بر فعالیت های شهرداری، تهران را از بحران های اجتماعی، اقتصادی و زیست محیطی موجود نجات دهید، به یاری اقشار آسیب دیده و كمتر برخوردار بشتابید و صلاح و سربلندی دنیوی و اخروی خود را رقم بزنید.
 
جمعی از جوانان اصلاح طلب با خطاب قرار دادن اعضای منتخب شورای شهر تهران، به بیان دغدغه های عدالتخواهانه خود پرداختند.
 
این نامه كه توسط مجمع اصلاح و عدالت خطاب به اعضای شورا تهیه شده، بر ضرورت شفافیت، پاكدستی، قانونگرایی و اهتمام ویژه به طبقات محروم در نظام جدید شهرداری تهران تاكید دارد.
 
متن نامه به شرح زیر است:
 
بسمه تعالی
 
اعضای منتخب شورای اسلامی شهر تهران؛ 
 
با سلام و تقدیم احترام
 
ضمن عرض تبریك به مناسبت انتخاب شما به عنوان نمایندگان شورای اسلامی شهر تهران، مجمع اصلاح و عدالت كه متشكل از جمعی از جوانان اصلاح طلب عدالت گرا می باشد، به منظور انجام وظیفه اجتماعی  برخی مطالبات و دغدغه های خود را به اطلاع شما منتخبان شورای پنجم شهر تهران می رساند. 
 
منتخبان گرامی 
 
جریان اصلاحات در كشور كه ابتدا با نام نیروهای خط امام (ره) معرفی می گردید، از ابتدا خود را متعهد به رفع آسیبهای اقشار ضعیف و آسیب پذیر جامعه می دانسته است و تلاشهای  دولت در زمان جنگ كارنامه ای درخشان در رسیدگی به وضع محرومین و كاهش اختلاف طبقاتی است كه باید همواره  چراغ راه فعالیتهای نیروهای اصلاح طلب باشد. 
 
باید توجه داشت كه رأی قاطع مردم تهران به لیست امید، متضمن پیام مطالبه تغییر و بهبود است. مردم تهران كه از تبدیل شدن شهرداری به یك بنگاه اقتصادی ناتوان، فاسد و بدهكار به ستوه آمد بودند، با رأی به تمامی افراد لیست امید ـ بدون در نظر گرفتن حواشی لیست ـ نشان دادند كه برای نجات این كلانشهر، راهی جز اصلاحات نمی بینند و قطعاً این مهم امكانپذیر نخواهد بود مگر آنكه شما منتخبان ملت در انتخاب شهردار، نهایت همت و دقت خود را به كار بندید.
 
مطابق با معیارهای شرعی و عقلی،  شهردار مطلوب فردی است كه هم خود پاكدست باشد و هم افرادی را بر مناصب بگمارد كه دارای این ویژگی ارزشمند باشند تا بتواند بدنه شهرداری را از دست ویژه خوارانی كه سالهاست به استفاده ناروا از بیت المال عادت كرده اند، پاك كند. شهردار تهران باید دغدغه عدالت داشته باشد و عدالت محور باشد و با توزیع متوازن منابع، تهران را از منجلاب فقر و اعتیاد و بزهكاری و اختلاف شدید طبقاتی خارج كند.
 
شهرداری تهران صرفا شهرداری سازه ها نیست و شهردار باید شجاعت و اقتدار لازم برای ایجاد سیستمی شفاف و پاسخگو را داشته باشد و بدون توجه به تهدیدها و فشارهای بیرونی، درگیر امتیازدهی و رانتخواری نشود. ساماندهی مالی به جهت شفافیت هرچه بیشتر، اصلاح رویه ها و سازوكارهای فسادخیز، اصلاح نظام پیمانكاری، ارتباط گسترده با رسانه ها، ایجاد شهرداری الكترونیك، توجه ویژه به مساله محیط زیست، رسیدگی به مناطق جنوبی شهر تهران، ایجاد امكانات رفاهی عادلانه برای تمام شهروندان، برخورد عالمانه با آسیبهای اجتماعی، حفظ كرامت شهروندان  و برخورد قاطع با مفسدان جزو مطالبات جدی است كه باید سرلوحه فعالیتهای شهردار آینده تهران باشد. 
 
منتخبان محترم
 
امروز این آزمون بزرگ پیش روی شماست، می توانید با انتخاب شهرداری با ویژگی های بیان شده و همچنین نظارت دائمی و مقتدرانه بر فعالیت های شهرداری، تهران را از بحران های اجتماعی، اقتصادی و زیست محیطی موجود نجات دهید، به یاری اقشار آسیب دیده و كمتر برخوردار بشتابید و صلاح و سربلندی دنیوی و اخروی خود را رقم بزنید.
 
ناگفته پیداست كه اگر این مطالبات مشروع و بنیادین محقق نگردد، علاوه بر تضییع سرمایه اجتماعی اصلاحات و بزرگانی كه در حمایت از لیست امید سنگ تمام گذاشته اند، مردم نیز از صندوق های رأی و آینده ناامید خواهند شد و خسران فردی، جناحی و ملی به وجود خواهد آمد.
 
از خداوند عادل قادر خواهانیم كه تمامی مسئولان نظام جمهوری اسلامی را برای خدمت هرچه بیشتر به ملت فهیم ایران یاری نماید.
 
والعاقبه للمتقین
 
مجمع اصلاح و عدالت
 
شورای جوانان اصلاح طلب عدالت گرا
1396/04/17
15:13:44
5.0 / 5
5400
تگهای خبر: جوانان , آسیب اجتماعی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان