مدیرعامل صندوق بازنشستگی كشور خبر داد

عرضه بسته ویژه خدمات درمانی به بازنشستگان تا یكماه آینده

عرضه بسته ویژه خدمات درمانی به بازنشستگان تا یكماه آینده جوان بین: مدیرعامل صندوق بازنشستگی كشوری اظهار داشت: به دنبال پراكنده كردن یاس و نا امیدی در مجموعه ها نیستیم، ما جعبه سیاه صندوق بازنشستگی كشور را درآینده ای نزدیك تغییر می دهیم.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، جمشید تقی زاده پنجشنبه ۷تیر در نشست روسای كانون بازنشستگان با رئیس صندوق بازنشستگی كشور در استان همدان، از عرضه بسته ویژه خدمات به بازنشستگان كشور اطلاع داد و اضافه كرد: تا یك ماه آینده بسته ویژه خدمات بهداشت و درمان در اختیار بازنشستگان كشوری قرار می گیرد.
وی با اشاره به اینكه هم اكنون یك میلیون و ۴۰۰ هزار بازنشسته وجود دارد، اظهار نمود: تا دو سال آینده ۵۵۰ هزار نفر به جمع بازنشستگان افزوده می گردد.
وی با اشاره به اینكه از یك میلیون و ۳۰۰ هزار نفر از شاغلان كسورات كسر می شود، ادامه داد: به دنبال پراكنده كردن یاس و نا امیدی در مجموعه ها نیستیم، ما جعبه سیاه صندوق بازنشستگی كشور را در آینده ای نزدیك تغییر می دهیم.
تقی زاده با تاكید بر اینكه بازنشستگان در بخش معیشت، بهداشت و درمان و منزلت با مشكل مواجه اند، خاطرنشان كرد: تمركز بر این بخش ها جزء دغدغه های اصلی ما است كه برنامه ریزیهای كلانی را هم برای آن انجام داده ایم.
وی با تاكید بر اینكه قانون خدمات كشوری مهمترین مساله ما است كه چندین سال است در مجلس پیچ می خورد، یادآورشد: یكشنبه اولین جلسه قانون خدمات كشوری است كه خواسته ایم از كمیسیون درآید و در صندوق بررسی شود.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی كشوری با اشاره به اینكه تا یك ماه آینده بسته خدمات بهداشت و درمان مطلوبی را به در اختیار بازنشستگان قرار می دهیم، اظهار داشت: بیمه آتیه سازان حافظ آنگونه كه باید خدمات نمی هد ازاین رو همكاریمان را با بیمه ملت آغاز خواهیم كرد.
تقی زاده با اشاره به اینكه در یك ماه گذشته جلساتمان را با بیمه ملت برگذار كردیم تا زیرساخت های لازم آن فراهم گردد، اضافه كرد: بیمه ملت را موظف كردیم تا كارهای الكترونیكی خویش را آغاز كند، برای هر بازنشسته یك پرونده الكترونیكی تهیه كنند تا از وضعیت سلامتی بازنشستگان آگاه شویم.
وی بیان كرد: به صورت جدی بیمه ملت را پیگیری می نماییم و آن ها را موظف می نماییم تا موارد بهداشت و درمان بازنشستگان را پیگیری كنند.
تقی زاده با تاكید بر اینكه بیمه ای كه هزینه درمان بازنشستگان را تحت پوشش ندهد به هیچ دردی نمی خورد، اظهار نمود: یك بازنشسته یك عمر در سمت خود كوشیده حال اگر بیمار شود و بیمه هزینه درمان آن را پوشش ندهد به جرات می گویم كه آن بیمه به هیچ دردی نمی خورد.
وی با اشاره به اینكه باید خدمات بهداشتی بهتری را به بازنشستگان عرضه نماییم، اظهار داشت: باید عرضه خدمات بهداشتی را از هنگام اعلام بازنشستگی فرد آغاز نماییم.
تقی زاده از سفرهایی كه برای بازنشستگان تدارك دیده شده است یاد كرد و اضافه كرد: سفرهای خارجی و تورهای جدیدی را برای آن ها طراحی خواهیم كرد.
وی با اشاره به اینكه برخی پیشنهاد می كنند برای سفرها سقف تعیین نكنید و پول آن را به خودمان بدهید تا به هر نقطه ای كه می خواهیم سفر نماییم، اظهار داشت: ما هم به دنبال این امر هستیم و می خواهیم با برنامه ریزی مناسب سفرها را ساماندهی نماییم.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی كشوری با اشاره بر اینكه بر ورزش بازنشستگان تاكید داریم و اقداماتی را برای آن ها انجام می دهیم، اظهار نمود: توجه ویژه ای به بازنشستگان مبتلا به آلزایمر داریم و سفیران آلزایمر را در همه استان ها پرورش داده ایم.
وی با اشاره به اینكه در زمینه عرضه وام به بازنشستگان خبرهای خوشی در راه می باشد، خاطرنشان كرد: به بیش از ۳۰۰ هزار بازنشسته در ماه های آینده وام اعطا می گردد.
تقی زاده با تاكید بر حفظ شان و منزلت بازنشستگان بیان كرد: همه وزرا و وزارتخانه ها را مكلف می نماییم تا هر تسهیلاتی كه به شاغلان خود می دهند به بازنشستگان هم بدهند.
1397/04/08
15:32:56
5.0 / 5
4395
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان