مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی اعلام كرد

هزینه ماهانه ۱۵۰۰ میلیارد تومان از جانب تامین اجتماعی برای درمان

هزینه ماهانه ۱۵۰۰ میلیارد تومان از جانب تامین اجتماعی برای درمان جوان بین: مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: هم اكنون ۴۱ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند كه ۵ میلیون و ۹۰۰ هزار نفر آنان را مستمری بگیران و اعضای خانواده آنها تشكیل میدهند.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، دكتر سیدتقی نوربخش در همایش تجلیل از خیرین درمان تامین اجتماعی فارس اظهار داشت: در استان فارس خدمات گسترده ای به جامعه تحت پوشش عرضه میشود. خوشبختانه در این استان خیرین بزرگوار و نیك اندیشی حضور دارند و در حوزه سلامت هم كمك های قابل توجهی به منظور ارتقاء خدمات درمانی صورت گرفته است.
به گزارش اداره كل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، نوربخش با اشاره به اینكه سازمان تامین اجتماعی درآمد هزینه ای است، اظهار داشت: مصارف این سازمان قطعی و مستمر است و در سال ۹۷ ماهیانه ۴ هزار و ۵۰۰ هزار میلیارد تومان پرداخت مستمری به صورت مداوم انجام می گردد.
وی ادامه داد: ماهیانه ۱۵۰۰ میلیارد تومان هم در بخش درمان سازمان تامین اجتماعی هزینه می گردد كه بخشی از آن در مراكز درمانی ملكی و مابقی در مراكز درمانی طرف قرارداد هزینه می گردد.
نوربخش با اشاره به اینكه پرداخت چنین ارقام سنگینی نشانه تاثیر بسیار بالای تامین اجتماعی بر زندگی و معیشت بازنشستگان و آرامش خاطر اقشار مختلف مردم است، اضافه كرد: تامین اجتماعی ریسكهای زندگی مردم را پوشش می دهد.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی خاطرنشان كرد: در شرایطی قرار داریم كه فضای كسب و كار در تهدید است و در این شرایط سخت ۱۲ بخشنامه برای پشتیبانی از تولید توسط سازمان صادر گردیده است.
نوربخش با اشاره به افزایش مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی بیش از نرخ تورم در سالهای اخیر، اظهار داشت: در ۴ سال اول دولت دكتر روحانی ۱۰۴ درصد مستمری افزایش پیدا كرد كه البته جای كار بیشتر دارد.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به طرح بزرگ كرامت رضوی و اعزام بازنشستگان به زیارت حضرت امام رضا ( ع)، اظهار داشت: سازمان تامین اجتماعی یك هتل مجهز در نزدیك حرم مطهر امام رضا ( ع) در اختیار مستمری بگیران قرار می دهد تا از سال جاری شاهد افزایش ظرفیت اعزام بازنشستگان به این سفر معنوی باشیم.1397/04/21
19:23:23
5.0 / 5
4573
تگهای خبر: خانواده , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان