نماینده خلخال:

حضور جوانان در عرصه های مدیریتی برای جامعه مفید می باشد

حضور جوانان در عرصه های مدیریتی برای جامعه مفید می باشد جوان بین: یك عضو كمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اجرای قانون منع بكارگیری بازنشستگان فرصتی برای شكوفایی استعدادهای جوانان را فراهم می كنم و به آنها نشان داده است كه نظام به دنبال جوانان و رفع مشكلات آنان است.


بشیر خالقی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به تصویب قانون منع به كارگیری بازنشستگان تصریح كرد: شاید تعداد بازنشستگانی كه با اجرای این قانون از میز مدیریت كنار می روند و منصب های خالی شده از كنار رفتن مدیران پاسخگوی اشتغال تمامی جوانان بیكار نباشد، اما اجرای این قانون از نظر روحی تاثیر مثبتی در جامعه دارد.

وی در ادامه خاطرنشان كرد: با اجرایی شدن این قانون افراد بعد از بازنشستگی دیگر نمی توانند به كار خود در دستگاه های اجرایی و مدیریتی كشور ادامه دهند. ما امروز در جایگاه های مدیریتی كشور به نیروهای جوان نیاز داریم. حضور جوانان در عرصه های مدیریتی هم از نظر روانی و هم از نظر مدیریتی برای جامعه مفید می باشد.

نماینده مردم خلخال در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به اینكه «با تصویب این قانون جوانان احساس می كنند كه نمایندگانی با آنان همراه شده اند» تصریح كرد: ما در كشورمان نیروی انسانی با تجربه و تحصیلكرده زیادی داریم كه با اجرایی شدن این قانون فرصت های شغلی مناسبی برای آنها فراهم می گردد.

خالقی خاطرنشان كرد: افرادی كه امروز بعد از گذشت چندین سال به مدیران باتجربه تبدیل گشته اند از یك نقطه ای آغاز به كار كرده اند و فرصت به آنها داده شده است تا تجربه لازم را كسب كنند. در مورد جوانان هم باید اینگونه عمل نماییم.
1397/05/13
13:17:11
5.0 / 5
4439
تگهای خبر: بهداشت , جامعه , جوان , جوانان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان