در حاشیه جلسه دولت

ابتكار: واكنش مردم در فضای مجازی برای مقابله با تحریم ها بسیار پرارزش بود

ابتكار: واكنش مردم در فضای مجازی برای مقابله با تحریم ها بسیار پرارزش بود جوان بین: معاون رئیس جمهور اظهار داشت: واكنش فضای مجازی نسبت به این سخنرانی خصوصا هشتگ هایی كه در مقابله با تحریم و جنگ و هزینه های تحمیلی آن تولید شده، بسیار پرارزش بود چراكه تحریم و جنگ به مردم آسیب می زند.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، معصومه ابتكار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در حاشیه جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران درباره سخنرانی رئیس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل اظهاركرد: برجام قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل را به همراه خود دارد و پایبندی به این قطعنامه برای همه كشورها الزامی است. صحبت های رئیس جمهور تاكید بر چندجانبه گرایی و همراهی ایران با موازین مختلف بین المللی خصوصا در مورد سیاست های اقتصادی و اقدامات دولت برای اداره كشور با وجود سیاست های آمریكا بود.
وی خاطرنشان كرد: واكنش فضای مجازی نسبت به این سخنرانی خصوصا هشتگ هایی كه در مقابله با تحریم و جنگ و هزینه های تحمیلی آن به وجود آمد، بسیار پرارزش بود؛ چراكه تحریم و جنگ به مردم آسیب می زند.
ابتكار همینطور اظهار داشت: ملاقات ها و سخنرانی رئیس جمهور اثربخش بود و همزمان شد با بیانه اتحادیه اروپا در پشتیبانی از برجام كه امیدبخش است.
وی در انتها تصریح كرد: امیدوارم با وجود مسیر سختی كه در پیش است بتوانیم برای مردم خصوصا در بخش معیشت اقشار صدمه پذیر اقدامات اثرگذاری داشته باشیم.1397/07/04
22:46:49
5.0 / 5
4380
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان