فتاح: كنترل تورم باعث كاهش جمعیت ورودی به كمیته امداد می گردد

فتاح: كنترل تورم باعث كاهش جمعیت ورودی به كمیته امداد می گردد جوان بین: رئیس كمیته امداد امام خمینی(ره) اظهار داشت: در كنكور سراسری سال جاری، ۱۵۰ نفر از دانش آموزان تحت پوشش كمیته امداد، رتبه های زیر هزار كسب كردند.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، سید پرویز فتاح ظهر امروز در دیدار با آیت الله علیرضا اعرافی از حادثه تلخ زلزله كرمانشاه یادكرد و اظهار داشت: منزل 2500 نفر از مددجویان كمیته امداد، در زلزله كرمانشاه ویران شد كه طی ۹ ماه منازل این افراد را بدون دریافت هیچ هزینه ای بازسازی كردیم و الان مددجویان در خانه هایشان ساكن هستند.

وی ادامه داد: ۵۰ هزار واحد مسكن مهر در سطح كل كشور به كمیته امداد اختصاص یافته كه مشغول ساخت آنها هستیم و امیدواریم بتوانیم تا آخر سال جاری ۲۰ هزار واحد را تكمیل و در اختیار مددجویان كمیته امداد قرار دهیم.

رئیس كمیته امداد با ابراز خرسندی از اینكه در كنكور سراسری سال جاری، ۱۵۰ نفر از دانش آموزان تحت پوشش، رتبه های زیر هزار كسب كردند، بیان كرد: در كمیته امداد امام خمینی(ره)۳۳۰ هزار نفر دانش آموز تحت پوشش داریم.

وی با اشاره به اینكه اول هر ماه ابتدا مستمری مددجویان پرداخت و بعد از آن حقوق كارمندان واریز می شود، اظهار نمود: منابع واریزی مستمری مددجویان و حقوق كارمندان كمیته امداد از هم جداست.

وی افزود: ۶۲ درصد از سرپرست خانواده های زیر مجموعه كمیته امداد بانوان هستند كه ازین مجموعه تابحال ۳۰۰ هزار زن سرپرست خانوار به كمك كمیته امداد، بیمه شده اند و پس از آن حقوق كارمندان را واریز می نماییم و محل تامین این منابع با یكدیگر متفاوت می باشد و ما حقوق كارمندان مان را از درآمد های كمیته امداد نمی پردازیم.

فتاح با تاكید بر اینكه كنترل تورم باعث كاهش جمعیت ورودی به كمیته امداد می شود، تصریح كرد: سال قبل توانستیم با اشتغال زایی تعداد قابل توجهی از خانوارها را خودكفا نماییم اما امسال ۶۲۰ هزار خانوار به جمعیت كمیته امداد پیوسته است.

1397/09/28
20:23:10
5.0 / 5
4821
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان