آغاز واریز بسته های حمایتی بازنشستگان تأمین اجتماعی از دوشنبه

آغاز واریز بسته های حمایتی بازنشستگان تأمین اجتماعی از دوشنبه به گزارش جوان بین، سرپرست سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: در روز دوشنبه طی ۲ تا ۳ ساعت تمامی بازنشستگان مشمول دریافت سبد حمایتی این مبلغ را دریافت خواهند كرد.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، محمد حسن زدا در حاشیه مراسم تكریم و معارفه رئیس سازمان بهزیستی كشور در مورد بسته های حمایتی بازنشستگان اظهار داشت: سعی كردیم كه بسته حمایتی مستمری بگیران تحقق پیدا كند كه در نهایت امروز تامین اعتبار شد.
وی با اشاره به اینكه ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار نفر بازنشسته و مستمری بگیر تحت پوشش كه حقوق زیر ۳ میلیون می گیرند بسته حمایتی را دریافت خواهند كرد، اضافه كرد: از روز دوشنبه ۱۰ دی ماه واریز بسته های حمایتی میان بازنشستگان آغاز می گردد.
وی با اشاره به اینكه تا آخر سال دو مرحله دیگر هم سبد حمایتی به بازنشستگان عرضه خواهد شد، اظهار نمود: توزیع این بسته در مرحله اول، به صورت نقدی خواهد بود و به هر بازنشسته ۲۰۰ هزار تومان تعلق می گیرد.
زدا با اشاره به اینكه در روز دوشنبه طی ۲ تا ۳ ساعت تمامی بازنشستگان مشمول دریافت سبد حمایتی این مبلغ را دریافت خواهند كرد، خاطرنشان كرد: بازنشستگان مشمول پس از همپوشانی بسته را دریافت می كنند و افرادی كه از نهادهای دیگر بسته حمایتی گرفته اند اسمشان در فهرست سازمان تامین اجتماعی نخواهد بود.
وی با اشاره به اینكه اسامی تمامی كارگرانی كه تحت پوشش تامین اجتماعی هستند و حقوقشان زیر ۳ میلیون تومان است را در این طرح داریم، اضافه كرد: زمانی كه این اسامی قطعی شد و از جانب وزارت رفاه به ما اعلام گردید اسامی آنها را برای عرضه سبد حمایتی اعلام خواهیم كرد.
سرپرست سازمان تامین اجتماعی در مورد حذف دفترچه های بیمه هم توضیح داد: دفترچه های بیمه در مراكز ملكی سازمان تامین اجتماعی حذف شده و در ۱۴ استان باقیمانده هم ظرف چند روز آینده این دفترچه ها حذف می گردد.
به قول وی، جامعه هدف ما با عرضه كد ملی می توانند خدمات درمانی را دریافت نمایند.1397/10/09
14:14:44
5.0 / 5
4527
تگهای خبر: بهزیستی , بیمه , جامعه , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان