امشب، مرحله آخر مبلغ بسته حمایتی بیمه شدگان تامین اجتماعی واریز می شود

امشب، مرحله آخر مبلغ بسته حمایتی بیمه شدگان تامین اجتماعی واریز می شود به گزارش جوان بین معاون اداری مالی سازمان تامین اجتماعی درباره آخرین وضعیت واریز بسته های حمایتی دولت به حساب بیمه شدگان تامین اجتماعی توضیحاتی ارائه نمود.رحیم اردلان در گفت و گو با ایسنا اظهار كرد: از ۲۸ بانكی كه قرار بود مبلغ بسته های حمایتی را به حساب بیمه شدگان واریز كنند، ۲۷ بانك اقدام نموده اند و مبالغ به حساب چهار میلیون و ۶۵۳ هزار و ۲۵۳ بیمه شده واریز شد.

وی اضافه كرد: یك میلیون و ۵۰۰ هزار نفر باقی مانده اند كه بانك ملی باید واریزی آنها را انجام می داد كه طی صحبت های صورت گرفته، امشب این كار را انجام می دهند.

معاون اداری مالی سازمان تامین اجتماعی درباره سامانه ای كه قرار بود برای این منظور از امروز (اول دی ماه) شروع به كار كند هم اظهار داشت: وزارت رفاه در حال كار روی این سامانه است و بزودی شروع به كار می كند.

اردلان در پاسخ به پرسش كه آیا بسته ها مشمول زنان بیمه شده ای كه همسرشان شغل آزاد دارد می شود، اظهاركرد: بله. اگر زن بیمه شده سرپرست خانوار باشد این مبلغ به حساب خودش و اگر سرپرست نباشد به حساب همسر و سرپرست خانوارش واریز می شود حتی اگر وی بیمه شده نباشد.

وی درباره دختران كارمند مجرد كه تنها فرد بیمه شده خانه خود هستند هم اظهار داشت: بسته به این بیمه شدگان هم تعلق می گیرد و به حساب سرپرست خانوارشان واریز می شود.

معاون اداری مالی سازمان تامین اجتماعی درباره بیمه شدگان سازمان ها هم اظهاركرد: تفاوتی نمی كند بیمه شده متعلق به كجا باشد. فقط باید دریافتی زیر سه میلیون داشته باشد و از اول فروردین تا آخر مهر ۹۷ سابقه بیمه ای داشته باشد.

اردلان درباره زوجهای جوانی كه هر دو بیمه شده اند ولی حساب یارانه شان را از خانواده خود جدا نكرده اند هم اظهار داشت: این مبلغ به حساب سرپرستشان واریز می شود.خبرنگار: فاطمه اسماعیلی/ دبیر خبر: عاطفه كربلایی


1397/11/02
14:30:38
5.0 / 5
4616
تگهای خبر: بیمه , جوان , خانواده , زنان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان