مجوز كهریزك صادر شد

مجوز كهریزك صادر شد جوان بین: معاون توسعه پیشگیری و درمان بهزیستی استان تهران از صدور مجوز مركز درمان معتادان متجاهر كهریزك با نام «سروش مهر» اطلاع داد.


فرزانه جوادی در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اینكه مركز كهریزك، با نام جدید «سروش مهر» مجوز خویش را از جانب سازمان بهزیستی دریافت كرده است، اظهار داشت: پس از فراهم شدن امكانات و تجهیزات لازم و معرفی كادر تخصصی از جانب پلیس پایتخت، مجوز این مركز صادر گردیده است.
وی با اشاره به اینكه ظرفیت نگهداری فراهم شده در مركز «سروش مهر» ۶۰۰ نفر است، اضافه كرد: این مركز برای درمان معتادان مرد شروع به فعالیت نموده است و در فاز اول حدود ۱۰۰ معتاد را برای درمان پذیرش می كند.
معاون توسعه پیشگیری و درمان بهزیستی استان تهران با تاكید بر اینكه وظیفه صدور مجوز و نظارت بر مراكز درمان معتادان برعهده سازمان بهزیستی قرار داده شده است، اظهار نمود: با عنایت به ظرفیت مراكز ماده ۱۶ و تبصره ۲ ماده ۱۶، برودت هوا و طرح های ساماندهی سازمان بهزیستی ظرفیت موجود پاسخگوی تعداد معتادان نبود و بنابراین پلیس مبارزه با مواد مخدر با آماده سازی فضای مركز كهریزك به كمك سازمان بهزیستی آمده است.
1397/11/09
18:26:55
5.0 / 5
4364
تگهای خبر: بهزیستی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان