اهمیت جوانگرایی

اهمیت جوانگرایی جوان بین: معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به غفلت از جوانان در مدیریت امور شهر تهران اظهار داشت: امید است با رویكرد جوانگرایی شورای شهر جدید شاهد فعالیت گسترده تیم و گروه‌های جوانان در بخش‌ها و موضوعات مختلف شهر و شهرداری تهران باشیم.


با توجه به تصمیم شورای شهر پنجم تهران و انتخاب هفت گانه آنها برای سمت شهرداری تهران كه روز گذشته انتخابات آن برگزار شده و از بین ۲۴ تن، هفت نفر برگزیده شدند، امروز محمدرضا رستمی معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش در كانال تلگرامی خود مطلبی را به این موضوع اختصاص داد و اظهار كرد: جوانان باید سهم قابل توجهی در مدیریت شهر تهران داشته باشند.
متن آخرین پست تلگرامی رستمی به شرح زیر است:
 
«فارغ از اینكه شهردار تهران كدام یك از هفت نفر منتخب اعضای شورای شهر باشد، توجه به این نكته مهم است كه تهران بدون مشاركت موثر جوانان در حوزه‌های مختلف نمی‌تواند ساماندهی شود.
جوانان باید سهم قابل توجهی در مدیریت شهر تهران داشته باشند و با رویكردها و روش‌های نوآورانه برای خروج تهران از بن بست‌های اجتماعی و اقتصادی همكاری كنند.
 
تهران به دلایل مختلف بخش قابل توجهی از جوانان توانمند و لایق را در خود جمع كرده است؛ اما از این سرمایه بزرگ در مدیریت‌ها و یا واگذاری امور به طور موثر و مفید برخوردار نبوده است.
 
امید است با رویكرد جوانگرایی شورای شهر، شاهد فعالیت گسترده تیم و گروه‌های جوانان در بخش‌ها و موضوعات مختلف شهر و شهرداری تهران باشیم.»
1396/04/29
15:07:18
5.0 / 5
4554
تگهای خبر: جوانان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان