ایجاد ۱۸۰۰۰ شغل مستقیم در مناطق محروم در سال ۹۸

ایجاد ۱۸۰۰۰ شغل مستقیم در مناطق محروم در سال ۹۸ جوان بین: مدیرعامل بنیاد بركت با اشاره به اینكه تاكنون قرارداد ساخت ۱۶۰۰ مدرسه را منعقد كرده ایم و حدود ۱۲۰۰ مدرسه را به بهره برداری رسانده ایم كه شامل ۶۴۰۰ كلاس درس در ۲۵۰۰ روستا می شود اظهار داشت: بیشتر از ۸۲۰ میلیارد تومان در این بخش سرمایه گذاری شده است.


سعید جعفری در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به فعالیت های مدرسه سازی بنیاد بركت اظهار داشت: ما در حوزه عمرانی كه شامل فعالیت های متنوعی از ساخت مدرسه و مسكن محرومین گرفته تا مراكز درمانی، بیمارستان و مساجد، آب رسانی و راه اندازی پروژه های راه و پل می شود، كارهای قابل توجهی انجام می دهیم.
وی ادامه داد: مدرسه سازی بیشترین فعالیت ما را در حوزه عمرانی به خودش مختص كرده است و تاكنون قرارداد ساخت ۱۶۰۰ مدرسه را منعقد كرده ایم و حدود ۱۲۰۰ مدرسه را به بهره برداری رسانده ایم كه شامل ۶۴۰۰ كلاس درس در ۲۵۰۰ روستا می شود. بیشتر از ۸۲۰ میلیارد تومان در این بخش سرمایه گزاری نموده ایم.
جعفری ضمن اعلام اینكه مهم ترین برنامه سال آتی ما ایجاد ۱۸ هزار شغل مستقیم در مناطق محروم و روستایی است اظهار داشت: امیدواریم دهه پنجم انقلاب دهه رفع تمام محرومیت ها به معنای واقعی از كشور باشد كه در نتیجه نگاه اصولی، هماهنگ و هم افزایی همه مجموعه های مسئول در حوزه محرومیت زدایی اتفاق می افتد.
او همینطور به میزان سرمایه گذاری های انجام شده در سه طرح و مدل اقتصادی بنگاه محور، اجتماع محور و تسهیلات محور بنیاد بركت پرداخت و اظهار داشت: در بخش بنگاه محور تابحال ۶، ۵۰۰ میلیارد تومان برای مشاركت در ۳۴۵ طرح توانمندسازی اقتصادی، سرمایه گذاری انجام شده و از ۲۱۵ طرح از این طرح ها خارج شده ایم.
مدیرعامل بنیاد بركت اضافه كرد: در امتداد مدل اجتماع محور باز از یك سال قبل تابحال ده هزار طرح اشتغال زایی به اجرا درآمده و میزان سرمایه گذاری در این بخش ۷۶۵ میلیارد تومان است و به ازای آن ۴۰ هزار فرصت شغلی به وجود آورده ایم.
جعفری افزود: در مدل تسهیلات محور باز امسال برای ۱۲۹ طرح ۳۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری و به ازای آن ۳۲۰۰ فرصت شغلی به وجود آمده است.1397/12/29
14:09:13
5.0 / 5
5000
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان