۶۱۳ هزار نفر از افراد ۴۰ تا ۶۴ ساله ژاپنی منزوی هستند

۶۱۳ هزار نفر از افراد ۴۰ تا ۶۴ ساله ژاپنی منزوی هستند به گزارش جوان بین آمارهای انتشار یافته در ژاپن نشان می دهد: ۶۱۳ هزار نفر از افراد ۴۰ تا ۶۴ ساله در این كشور منزوی هستند.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، در این بررسی آمده است: حدود ۶۱۳ هزار نفر از افراد ۴۰ تا ۶۴ ساله در ژاپن در گروه افراد منزوی یا كسانی قرار دارند كه بدون داشتن فعالیت اجتماعی خودشان را در خانه زندانی می كنند.
برآوردها نشان می دهد: تعداد افراد منزوی در ژاپن كه در گروه سنی ۴۰ تا ۶۴ سال قرار دارند نسبت به گروه سنی ۱۵ تا ۳۹ سال بیشتر است. همینطور مجموع افرادی كه در ژاپن گرفتار انزوای اجتماعی هستند بیشتر از یك میلیون نفر است.
«تاكومی نموتو» وزیر رفاه ژاپن اظهار داشت: انزوا در بزرگسالان مبحث جدیدی در حوزه اجتماعی بشمار می رود و لازم است مورد بررسی و تحلیل دقیق قرار گیرد.
طبق اعلام وزارت سلامت، كار و رفاه اجتماعی ژاپن، افرادی منزوی تلقی می شوند كه برای مدت زمان ۶ ماه متوالی در خانه بمانند و از حضور در مدرسه، سر كار و تعامل با دیگران اجتناب كنند.
به گزارش ژاپن تودی، این بررسی نشان داد: ۷۶.۶ درصد از افراد منزوی مرد هستند. همینطور مردان و زنان بعد از بازنشستگی گرفتار این وضعیت می شوند.1398/01/10
20:38:33
5.0 / 5
5136
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان