پرداخت كلیه یارانه های سازمان بهزیستی به شكل الكترونیك طی دو ماه آینده

پرداخت كلیه یارانه های سازمان بهزیستی به شكل الكترونیك طی دو ماه آینده به گزارش جوان بین مدیركل بهزیستی استان تهران از پرداخت كلیه یارانه های مستمر سازمان بهزیستی به مراكز توانبخشی به شكل الكترونیك طی دو ماه آینده اطلاع داد.داریوش بیات نژاد در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به برنامه سازمان بهزیستی برای پرداخت یارانه ها به شكل متمركز و از راه سامانه اظهار داشت: این طرح ابتدا در مورد یارانه مراكز شبانه روزی انجام شد و گام بعدی مربوط به مراكز روزانه توانبخشی، یارانه ویژه كودكان امداد بگیر و مراكزی است كه به این كودكان خدمات عرضه می كنند.

وی با اشاره به اینكه یارانه این مراكز همه به شكل سامانه ای و الكترونیك پرداخت می شود، اظهار نمود: نخستین بودجه ای كه امسال سازمان برنامه به سازمان بهزیستی كشور اختصاص دهد به شكل متمركز و از راه سامانه پرداخت می شود.

مدیركل بهزیستی استان تهران با اشاره به اینكه یارانه مراكز روزانه هنوز وارد مرحله پرداخت الكترونیك نشده است، خاطرنشان كرد: این طرح برای مراكز روزانه هم در دست اقدام است و به سمتی پیش می رویم كه كلیه پرداخت های مستمر هم از راه سامانه و هم به شكل متمركز صورت گیرد. استفاده از سامانه الكترونیك شفافیت، سرعت، كیفیت و سلامت خدمات را زیاد می كند و سبب می شود با ضریب خطای كمتر و راحت تر پاسخگوی مخاطبان سازمان بهزیستی باشیم.

به گفته بیات نژاد نهایتاً ظرف یكی دو ماه آینده همه پرداخت های سازمان بهزیستی از راه سامانه متمركز صورت خواهد گرفت.
1398/03/18
14:06:31
5.0 / 5
4361
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان