مدلینگ كودكان تجاوز به حقوق آن هاست

مدلینگ كودكان تجاوز به حقوق آن هاست جوان بین: مدیر عامل انجمن پشتیبانی از حقوق كودكان اظهار داشت: كالا شدن كودك در بازار، تجاوز به حقوق كودك است. در خیلی از موارد حوزه مدلینگ كودكان را می توان با نگاهی عمیق تر در دسته كودك آزاری مورد بررسی قرار داد.به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، فرشید یزدانی در یك برنامه رادیویی با اشاره به این كه جریان بازار مدلینگ كودك را به چشم یك كالا ارزیابی می نماید، اظهار نمود: برخی مواقع یك كودك برای سپری كردن پروسه مدلینگ مجبور می شود تا ساعت ها در انتظار طراحی، آرایش و چیدمان صحنه درگیر فعالیت شود. وقتی بازار خود تنظیم گر در جامعه رشد می كند تمام پدیده ها حتی كودكان به كالا تبدیل می شوند.

مدیر عامل انجمن پشتیبانی از حقوق كودكان با اشاره به اینكه بازار مدلینگ فرصت های مختلفی در عین تهدید به دنبال دارد، اشاره كرد: هر رفتار افراطی در حوزه مدلینگ می تواند خاصیت های تهدیدآمیز این كار را نمایان كند. انسان روحیه تنوع طلبی زیادی دارد و توجه بیش از اندازه به پروسه تنوع طلبی موجب می شود تا افراد به تدریج خاصیت های خود شیفتگی و تاییدطلبی را به دست بیاورند.

یزدانی افزود: كودكی كه با تصورات حاضر در دنیای مدلینگ رشد می كند، بعد از ورود به جامعه و مواجهه با واقعیت های زندگی سركوب می شود.

وی با اشاره به ضرورت آگاهی والدین از رفتارهای كودك، توضیح داد: در حالت كلی كنترل تمامی رفتارهای كودك در دست والدین است، چونكه آنها می توانند محدوده استقلال عمل را برای كودك تعریف كنند. والدین مسئول و الگو می توانند با ایجاد روحیه مسئولیت پذیری فرزند خودرا در راه زندگی مطلوب قرار دهند.

مدیرعامل انجمن پشتیبانی از حقوق كودكان با اشاره به اینكه برخی والدین خودرا مالك فرزندان می دانند، اظهار داشت: متاسفانه پدر و مادرها همیشه می كوشند تا آرزوهای دست نیافتی خودرا در رفتارهای كودك شان پیدا كنند.

منبع:

1398/03/27
16:37:07
5.0 / 5
4332
تگهای خبر: پشتیبانی , جامعه , كودكان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان