شریعتمداری اعلام كرد

میزان حقوق دریافتی وزراء، داستان حقوق های نجومی جمع شد

میزان حقوق دریافتی وزراء، داستان حقوق های نجومی جمع شد جوان بین: وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینكه ما در سامانه شفافیت، بطور طبیعی حقوق 120 نفر از مدیران اصلی شركت های صندوق بازنشستگی كشوری را منتشر كردیم كه از این تعداد سه نفر دریافتی های بیشتر از حدمجاز و مقرر در مقررات و قوانین ابلاغی داشتند اظهار داشت: همانجا هم اعلام گردید كه قسمتی از این ها به حساب صندوق بازگشت داده شده و مابقی هم عودت داده می شود.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، محمد شریعتمداری در پاسخ به پرسش خبرنگاران در حاشیه یك برنامه، پیرامون انتشار حقوق های نجومی مدیران زیرمجموعه صندوق بازنشستگی كشوری اظهار نمود: داستان حقوق نجومی كه تمام و جمع شده است.
وی ادامه داد: ما در سامانه شفافیت، بطور طبیعی حقوق ۱۲۰ نفر از مدیران اصلی شركت ها را منتشر كردیم كه از این تعداد سه نفر دریافتی های بیشتر از حدمجاز و مقرر در مقررات و قوانین ابلاغی داشتند كه همانجا هم اعلام گردید كه قسمتی از این ها به حساب صندوق بازگشت داده شده و مابقی هم عودت داده می شود.
وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینكه ضوابط حقوق و دستمزد مشخص است اظهار داشت: بعنوان مثال حقوق وزراء در كشور هشت میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است كه البته امكان دارد مورد انتقاد شما قرار بگیرد. در این موارد هم حق با شماست و می توانید آنرا در مراجع قانونگذاری مطرح كنید.
شریعتمداری درباره دعوت مدیرعامل صندوق بازنشستگی به «چالش اعلام حقوق» اظهار داشت: مدیرعامل صندوق خودش اعلام نمود كه متوسط دریافتی اش ۶.۵ میلیون تومان بوده است. قانونگذار در برنامه ششم توسعه در این زمینه تكلیف قانونی معین كرده است.
منبع:

1398/04/17
13:19:18
5.0 / 5
4219
تگهای خبر: بازنشستگی , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان