روش های جمع آوری كمك های مردمی در پویش عید قربان

روش های جمع آوری كمك های مردمی در پویش عید قربان جوان بین: معاون توسعه مشاركت های مردمی كمیته امداد روش های جمع آوری كمك های مردمی در پویش «عید قربان» را تشریح نمود و اظهار داشت: نذورات مردم نیكوكار در چارچوب این پویش، در سریع ترین زمان به دست خانواده های نیازمند می رسد.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، علیرضا عسگریان با بیان جزئیات روش های مشاركت مردمی در پویش «عید قربان» اضافه كرد: تمامی مراكز نیكوكاری در سراسر كشور آماده دریافت كمك های مردمی با نیت نذر قربانی هستند.
وی با اشاره به اینكه مردم نیكوكار می توانند كمك های خودرا بر طبق استان مورد نظر ارائه كنند، اظهار نمود: امكان مشاركت مردم در طرح نذر قربانی با هر مبلغی امكان پذیر است و كمیته امداد بر طبق نذورات نقدی جمع آوری شده، به نیت افراد مشاركت كننده، مبادرت به تهیه دام زنده و توزیع گوشت قربانی میان نیازمندان خواهدنمود.
عسگریان با تاكید بر اینكه تمامی كمك های مردمی در كمترین زمان به دست افراد نیازمند می رسد، افزود: مردم نیكوكار همین طور می توانند برای ارائه كمك های خود، به پایگاه های كمیته امداد در استان های مختلف بازگشت كنند.
معاون توسعه مشاركت های مردمی كمیته امداد از پیش بینی روش های غیر حضوری برای جمع آوری كمك های مردمی آگاهی داد و اشاره كرد: به همین دلیل كد #۱*۸۸۷۷* برای دریافت كمك های مردمی در نظر گرفته شده كه شهروندان می توانند با شماره گیری این كد، در پویش نذر قربانی برای نیازمندان همراهی كنند.
به گزارش سایت خبری كمیته امداد، عسگریان افزود: زمینه مشاركت در پویش نذر قربانی در پایگاه اینترنتی كمیته امداد به نشانی emdad.ir نیز فراهم شده و مردم نیكوكار می توانند با مراجعه به این پایگاه، در كمك به خانواده های نیازمند همراهی كنند.1398/05/17
18:27:52
5.0 / 5
4389
تگهای خبر: اینترنت , خانواده
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان