ورودی، دستشویی و خدمات جدا برای حضور زنان در ورزشگاه آزادی

ورودی، دستشویی و خدمات جدا برای حضور زنان در ورزشگاه آزادی به گزارش جوان بین ابتكار اظهار داشت: دولت، سال قبل یك دستورالعمل نهایی كرد و آقای دكتر سلطانی فر هم همكاریهای خیلی خوبی را درباره سوژه استادیوم ها كردند.


به گزارش جوان بین به نقل از خبر آنلاین، معصومه ابتكار با اشاره به اینكه عده ای تلاش نموده اند این مساله را مطرح كنند كه در اثر حضور زنان در ورزشگاه ها مشكلاتی امكان دارد به وجود بیاید، اظهار داشت: در حالی كه زنان در عرصه های مختلف اجتماعی، در فضاهای ورزشی، در فضاهای هنری، در فضاهای علمی، فضای مختلف كاری در كنار مردان حضور دارند و همه به شئونات و چهارچوب ها، واقف بوده و احترام می گذارند.
خیلی عجیب است كه حالا بخواهند فضایی را تعریف كرده و بگویند این فضا متفاوت بوده و زنان نباید در آن حضور پیدا كنند. دولت، سال قبل یك دستورالعمل نهایی كرد و آقای دكتر سلطانی فر هم همكاریهای خیلی خوبی را درباره سوژه استادیوم ها كردند. از ورودی های جدا تا مكان های جدا برای نشستن زنان و حتی سرویس ها و خدمات جداگانه. فكر می كنم كاملا از این نظر استادیوم ها آمادگی لازم را برای حضور زنان دارند. متن كامل گفت و گو با معصومه ابتكار را اینجا بخوانید. ۲۳۵۲۳۵

1398/06/18
23:35:26
5.0 / 5
4641
تگهای خبر: خدمات , زنان , سرویس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان