زمان حذف یارانه دهك های درآمدی بالا

زمان حذف یارانه دهك های درآمدی بالا جوان بین: وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی ضمن تاكید بر اینكه حذف دهك های درآمدی طبقات برخوردار با عنایت به شرایط اقتصادی كشور باید با احتیاط صورت گیرد ابراز امیدواری كرد كه حذف یارانه دهك های درآمدی بالا به شكلی اتفاق بیفتد تا در مهر ماه سال جاری بتوان قسمتی از افراد برخوردار را با میزان خطای حداقلی از فهرست یارانه بگیران حذف نمود.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، محمد شریعتمداری وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی بامداد امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت وزیران در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی درباره زمان حذف یارانه سه دهك پر درآمد جامعه اظهار نمود: سوژه حذف دهك های درآمدی طبقات برخوردار با عنایت به شرایط اقتصادی كشور و فشارهای نظام سلطه در این ایام و همین طور آثار این فشارها در سطح عمومی قیمت ها، باید با احتیاط صورت گیرد.
شریعتمداری افزود: با عنایت به این كه دولت مصوبه ای دارد كه بر طبق آن ظرف یك ماه، چهار دستگاه اجرایی موظف می باشند تا پیگیری های لازم درباب حذف یارانه برخی افراد برخوردار را انجام دهند و با عنایت به اینكه كسانی كه نیاز به حذف یارانه دارند اما همچنان از آن استفاده می نمایند بسته هایی باید تهیه شود، دستگاه های ذی ربط هنوز جزئیات این بسته ها را تعیین نكردند.
وی اشاره كرد: امیدواریم حذف یارانه دهك های درآمدی بالا به شكلی اتفاق بیفتد تا در مهر ماه سال جاری بتوانیم قسمتی از افراد برخوردار را با میزان خطای حداقلی از فهرست یارانه بگیران حذف نماییم.
وزیر كار اظهار داشت: به هیچ وجه نمی خواهیم فشاری به طبقات مستضعف و متوسط جامعه وارد شود و فقط به دنبال آن هستیم كه با مصوبه مجلس درباب حذف سه دهك برخوردار، یارانه ها به سمت دهك هایی از درآمد و هزینه برود كه واقعا به آن نیاز دارند.
منبع:

1398/06/22
14:38:30
5.0 / 5
4326
تگهای خبر: اقتصاد , جامعه , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان