نوسازی ۱۰۰۰ كلاس درس خشتی و چوبی توسط بنیاد مستضعفان

نوسازی ۱۰۰۰ كلاس درس خشتی و چوبی توسط بنیاد مستضعفان به گزارش جوان بین بنیاد مستضعفان ۱۸۰۰ كلاس درس را در ۱۴ استان محروم كشور و در ۴ منطقه هدف اقتصاد مقاومتی تا آخر سال ۱۴۰۱ نوسازی و مقاوم سازی می كند.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، بنیاد مستضعفان طی تفاهم نامه ای با سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس كشور ۱۰۰۰ كلاس درس خشتی، گلی، سنگی و چوبی در ۱۳ استان كمتر توسعه یافته كشور را نوسازی می كند. همینطور ۸۰۲ كلاس درس هم در استان تهران و شهرستان های قلعه گنج، چالدران، لنده و گرمی نوسازی و مقاوم سازی می شوند. همینطور برنامه ریزی به منظور نوسازی و مقاوم سازی مدارس در سایر مناطق هدف هم در دستور كار این بنیاد قرار دارد.

بهزاد مایلی، معاون امور فنی و مهندسی بنیاد علوی در مورد پیشرفت این پروژه در سطح كشور گفت:: تابحال عملیات راه اندازی ۸۴۵ كلاس درس شروع شده كه راه اندازی آنها از پیشرفت فیزیكی بسیار خوبی برخوردار می باشد و ۳۲۰ كلاس درس هم تا به امروز تحویل بهره برداران شده است. تمامی ۹۵۷ كلاس باقی مانده هم طبق برنامه ریزی صورت گرفته طبق جدول زمانبندی مشخص تا آخر سال ۱۴۰۱ تحویل بهره برداران می شود.

به گزارش مركز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، مایلی اضافه كرد: بیشترین كلاس های درس در حال بازسازی و نوسازی به ترتیب در سه استان محروم سیستان و بلوچستان، آذربایجان غربی و كرمان قرار دارد و با آخر این پروژه در حدود ۵۲۰ مدرسه در كشور كاملا نوسازی و تجهیز می شوند كه تاثیر قابل توجهی در ایجاد عدالت آموزشی در كشور دارد.1398/06/25
19:48:27
5.0 / 5
4271
تگهای خبر: آموزش , اقتصاد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان