سقف وام های پرداختی به نیازمندان اعلام گردید

سقف وام های پرداختی به نیازمندان اعلام گردید به گزارش جوان بین مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت با دعوت از افراد نیكوكار برای سپرده گذاری در این صندوق و ترویج فرهنگ قرض الحسنه واقعی در كشور، اظهار داشت: تا آخر سال هفت هزار میلیارد تومان وام قرض الحسنه به مددجویان و نیازمندان پرداخت می شود.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، مجید باجلان با حضور در برنامه زنده تلویزیونی "روی خط خبر" ضمن اشاره به اینكه مأموریت اصلی كمیته امداد توانمندسازی مددجویان تحت حمایت است، اظهار داشت: هدف اصلی تاسیس صندوق قرض الحسنه امداد ولایت در كنار ترویج فرهنگ قرض الحسنه واقعی در كشور، پرداخت وام های قرض الحسنه در سرفصل های مختلف برای خودكفایی و توانمندی مددجویان است.
وی با اشاره به اینكه كمیته امداد با پرداخت وام های قرض الحسنه، سال قبل ۱۴۸ هزار فرصت شغلی برای مددجویان ایجاد كرد، افزود: امسال از محل منابع صندوق قرض الحسنه امداد ولایت و ظرفیت های منابع بودجه حمایتی كمیته امداد، هدف گذاری برای پرداخت هفت هزار میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان و خانواده های نیازمند پیشبینی شده است.
مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت با تاكید بر اینكه سقف وام های اشتغال زایی به مددجویان ۵۰ میلیون تومان است، افزود: وام ساخت و تعمیر مسكن ۳۰ میلیون تومان، ودیعه مسكن ۱۵ تا ۲۰ میلیون تومان و تسهیلات گره گشایی، درمان و تحصیلی ۵ تا ۱۰ میلیون تومان است كه در وام های ضروری، هیچگونه كارمزدی دریافت نمی گردد.
وی اظهار داشت: اولویت پرداخت تسهیلات صندوق قرض الحسنه امداد ولایت به مددجویان است اما به دلیل مشكلات اقتصادی و مراجعات مردمی، پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به سایر اقشار نیازمند از راه صلاحیت سنجی توسط كمیته امداد انجام می شود.
باجلان با دعوت از افراد نیكوكار برای سپرده گذاری در صندوق قرض الحسنه امداد ولایت، اظهار داشت: ترویج و اشاعه فرهنگ قرض الحسنه واقعی در جامعه از مهمترین اهداف كمیته امداد در صندوق قرض الحسنه امداد ولایت است.
به گزارش سایت خبری كمیته امداد، مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت در انتها با اشاره به امضای تفاهم نامه با شركت ملی پست ایران اظهار داشت: عرضه خدمات بانكداری الكترونیك در محل به مشتری همچون مواردی است كه می تواند علاوه بر تكریم مددجویان، باعث افزایش كیفیت خدمات و رضایت مندی خانواده های تحت حمایت را فراهم آورد.1398/07/08
20:41:17
5.0 / 5
4877
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان