هفتمین مركز نیكوكاری ویژه بانوان استان تهران راه اندازی شد

هفتمین مركز نیكوكاری ویژه بانوان استان تهران راه اندازی شد جوان بین: معاون توسعه مشاركت های مردمی كمیته امداد استان تهران از افتتاح هفتمین مركز نیكوكاری ویژه بانوان استان اطلاع داد و اظهار داشت: این مركز بنام حضرت خدیجه (س) در شهر پرند راه اندازی شد.


محمدرضا شاهجانی در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اینكه الان بیشتر از ۱۴۰ مركز نیكوكاری در استان تهران به نیازمندان خدمات عرضه می كنند، افزود: از این تعداد هفت مركز ویژه بانوان است كه با مدیریت آنها اداره می شود. این مراكز در شهرستان های ورامین، شهر قدس، ملارد، پرند و در تهران در ادارات كمیته امداد مناطق ۴، ۸ و ۱۲ قرار دارند.
معاون توسعه مشاركت های مردمی كمیته امداد استان تهران همینطور از فعالیت مراكز نیكوكاری در روستاهای استان اطلاع داد وگفت: الان سه مركز نیكوكاری روستایی هم در شهرستانهای فیروزكوه، دماوند، و پاكدشت مشغول عرضه خدمت به نیازمندان هستند.
شاهجانی، شناسایی نیازمندان و متمكنین هر محله و برآوردن نیازها و مشكلات فقرا توسط افراد توانمند را از اهداف ایجاد مراكز نیكوكاری عنوان و خاطرنشان كرد: مراكز نیكوكاری در زمینه های مختلف بهداشتی، درمانی، رفاهی، آموزشی، تجهیزاتی، كمك هزینه خرید جهیزیه و مالی به نیازمندان خدمات عرضه می دهند.
وی خاطرنشان كرد: مردم نوع دوست و خیر استان تهران از آغاز سال جاری تا آخر مهرماه ۱۴۳ میلیارد تومان به صورت نقدی، كالایی و خدماتی برای امور نیازمندان به مراكز نیكوكاری كمك كردند. اطلاعات نیازمندان و نیكوكاران در مراكر نیكوكاری محرمانه هستند و كمك های جمع آوری شده دراین مراكز با حفظ عزت نفس و كرامت نیازمندان و با سهولت بین آنها توزیع می شود.1398/08/20
10:39:42
5.0 / 5
4209
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان