شستا یك گام به عرضه در بازار سرمایه نزدیك تر شد؛

شنبه، جلسه نهایی پذیرش شستا در بورس

شنبه، جلسه نهایی پذیرش شستا در بورس جوان بین: روز شنبه جلسه پذیرش شستا در سازمان بورس و اوراق بهادار تهران برگزار می گردد و مدیران شستا به سوالات و نكات مدنظر اعضای هیات پذیرش پاسخ می دهند.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، روز شنبه جلسه پذیرش شستا در سازمان بورس و اوراق بهادار تهران برگزار می گردد و مدیران شستا به سوالات و نكات مدنظر اعضای هیات پذیرش پاسخ می دهند.
بنظر می رسد بعد از ماه ها پیگیری و تحویل درخواست اولیه شستا برای عرضه سهام، ارائه مستندات، امیدنامه و برنامه كسب و كار و تشكیل چند پیش جلسه با حضور مدیران ارشد سازمان بورس و بورس تهران، بالاخره روز شنبه جلسه نهایی پذیرش شستا در محل سازمان بورس و اوراق بهادار تهران برگزار می گردد و همین مورد نشان میدهد كه این هلدینگ مهم اقتصادی كشور در یك سال اخیر تا چه حد از مطلوبیت و ظرفیت لازم برای حضور در بازار سرمایه برخوردار شده است.
محمد رضوانی فر مدیرعامل شستا، در همین ارتباط اظهار داشت: با عنایت به تاكیدات ویژه ریاست جمهوری و پیگیری های وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی و البته همكاری مجدانه سازمان بورس و بورس تهران، بزودی بازار سرمایه شاهد عرضه سهام این مجموعه بزرگ اقتصادی خواهد بود.
وی با اشاره به اینكه مستندات لازم برای طرح در جلسه پذیرش و ارائه به اعضای هیات پذیرش آماده شده است، اضافه كرد: بعد از پذیرش، وارد مراحل عملیاتی عرضه در بازار سهام می شویم.
طبق گزارش روابط عمومی شستا، مدیرعامل شستا جلسه پذیرش را یك نقطه عطف در مراحل كار و فرآیندهای بورسی شدن، عنوان نمود و اظهار داشت: جلسه پذیرش اختتام كار نیست و اقدامات ضروری دیگر را پیگیری می نماییم تا وارد بازار سرمایه شویم.
گفتنی است، بعد از جلسه پذیرش بدیهی است كه می بایست درج نماد شركت در بورس صورت پذیرفته، مجموعه ای از اقدامات تكمیلی بارگذاری و عملیات سپرده گذاری تكمیل شود و بدین صورت شستا آماده عرضه سهام می شود.
منبع:

1398/09/23
22:02:54
5.0 / 5
4901
تگهای خبر: اقتصاد , شركت , كسب و كار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان