وزیر ورزش و جوانان خبر داد

تكمیل و افتتاح ۷۰۰ پروژه ورزشی در كشور

تكمیل و افتتاح ۷۰۰ پروژه ورزشی در كشور به گزارش جوان بین ایسنا/مازندران وزیر ورزش و جوانان ظهر پنجشنبه در آئین افتتاح و بهره برداری از سالن ۲۵۰۰ نفره كشتی شهرستان تنكابن از اتمام و تكمیل تعداد ۷۰۰ پروژه ورزشی تا انتهای سالجاری در كشور اطلاع داد.


مسعود سلطانی فر هدف از سفر به مازندران را افتتاح چند پروژه عظیم در نقاط مختلف استان عنوان نمود و با اشاره به اینكه این استان یكی از قطب های ورزش كشور است، اظهار نمود: نبض كشتی كشور در مازندران جریان داشته و این استان در غالب رشته های ورزشی نه تنها در سطح ملی بلكه در سطوح بین المللی هم از قطب های ورزش ایران و جهان به حساب می آید.
وی افتتاح پروژه های ورزشی كشور در شرایط تحریم را افتخاری برای وزارت ورزش و جوانان دانست و اضافه كرد: تكمیل و بهره برداری پروژه های ورزشی در جای جای ایران اسلامی با عنایت به هجمه های ظالمانه و ناعادلانه مختلفی كه كشور را تحت تأثیر قرار داده شایسته تقدیر است.
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینكه وزارت ورزش پارسال ۷۰۰ پروژه ورزشی را در كشور به بهره برداری رسانده است، تصریح كرد: انتظار داریم امسال هم با عنایت به تمام چالش های موجود همین مقدار پروژه در كل كشور كه در خلال ۱۰ تا ۱۵ سال قبل بلاتكلیف رها شده است را در حوزه ورزش تكمیل و افتتاح نماییم.
سلطانی فر از آمادگی ورزشكاران و قهرمانان ورزش كشور برای حضور در بزرگترین رویداد ورزشی جهان در سال آینده سخن گفت و خاطرنشان كرد: اطمینان داریم كه ورزشكاران كشور بخصوص مازندران در المپیك ۲۰۲۰ توكیو موفق عمل كنند و در آینده شاهد افتخار آفرینی هرچه بهتر جامعه ورزشی ایران در سطح بین المللی باشیم.
وی شهرستان تنكابن را یكی از قطب های ورزش مازندران معرفی نمود و اظهار داشت: ورزشكارانی نظیر مجتبی گلیج قهرمان جوانان جهان در رشته كشتی كه به تازگی بعنوان ستاره مسابقات شناخته شد و یا فرزان عاشورزاده قهرمان تكواندوكار جهان نمونه هایی از قهرمانان صاحب نام بین المللی این منطقه هستند.
وزیر ورزش و جوانان در انتها افتتاح پروژه های ورزشی از این دست را باعث ترغیب نوجوانان و جوانان مناطق به سمت ورزش دانست و تصریح كرد: مازندران دارای ظرفیت های بی نظیری از جوانان در رشته های مختلف ورزشی است كه امیدواریم با راه اندازی این اماكن ورزشی استعدادها هر چه بیشتر شكوفا شوند.

1398/10/07
09:43:40
5.0 / 5
4924
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان