حمایت شهرداری از مشاغل خانگی افراد در معرض لطمه

حمایت شهرداری از مشاغل خانگی افراد در معرض لطمه جوان بین: اعضای شورای شهر تهران، شهرداری تهران را ملزم كردند كه با ارائه مكان هایی از مشاغل خانگی افراد در معرض لطمه حمایت كنند.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، اعضای شورای شهر تهران بامداد امروز جزئیات لایحه حمایت شهرداری از مشاغل خانگی را بررسی كردند و حجت نظری عضو كمیسیون فرهنگی با تاكید بر اینكه واژه حمایت باید در این لایحه بطور مشخص تعریف شود، اظهار داشت: معتقدم كه حمایت باید شامل تسهیل گری در توزیع، كمك و بازاریابی و همین طور اختصاص مكان برای فروش محصولات افراد در معرض لطمه باشد.
زهرا صدر اعظم نوری در واكنش به این سخنان با تاكید بر اینكه بازاریابی بر عهده شهرداری نیست و باید عناوین درست تعریف شوند تا مبادا سوء تفاهمی ایجاد شود، اظهار داشت: اعضای شورای شهر دقت داشته باشید مسئولیتی را بر دوش شهرداری نگذاریم كه بعدا دردسرساز شود و دقت داشته باشید كه تسهیل گری یعنی ارائه فضا برای فروش محصولات افرادی كه در معرض لطمه هستند ولی تبلیغ این محصولات بر عهده شهرداری نیست.
در ادامه حسن رسولی نیز با تاكید بر اینكه باید مدلول حمایت مشخص شود تا مبادا شهرداری وارد بازاریابی و لطمه های دیگر شود و جامعه هدف نیز گرفتار سردرگمی شود، اظهار داشت: شهرداری تهران می تواند بوسیله برخی بیلبردهایی كه در اختیار دارد نمایشگاهی كه این افراد لطمه پذیر در آن هستند را به مردم یادآور شود.
سرانجام ابراهیم امیری نایب رییس شورا كه اداره جلسه را بر عهده داشت در یك جمع بندی اظهار داشت: منظور از حمایت، اختصاص اماكنی توسط شهرداری برای فروش محصولات خانگی افراد در معرض لطمه است و اگر امكانات و زمینه تبلیغات نیز فراهم باشد شهرداری می تواند دراین زمینه اقداماتی انجام دهد.
به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، در نهایت اعضای شورای شهر تهران به جزئیات لایحه حمایت شهرداری از مشاغل خانگی افراد در معرض لطمه رای مثبت دادند.
منبع:

1398/11/06
21:58:56
5.0 / 5
4944
تگهای خبر: جامعه , شاغل , فروش , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان