اهمیت خدمات درمانی تامین اجتماعی برای بیمه شدگان

اهمیت خدمات درمانی تامین اجتماعی برای بیمه شدگان به گزارش جوان بین مدیركل درمان مستقیم سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: خدمات درمانی تامین اجتماعی اهمیت بسزایی برای بیمه شدگان دارد.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، دكتر ابوالفضل آفریده در همایش منطقه ای كانون های كارگران بازنشسته و مستمری بگیر استان های خراسان شمالی، رضوی، جنوبی، تهران، البرز، قم، گیلان، مازندران، گلستان و سمنان، اظهار نمود: طرح ارتقاء خدمات بیمارستان به مدلول اصلاح فرایندهای جاری بیمارستان و تفویض اختیارات بیشتر به آنها در جهت تسریع در عملیات اجرایی بیمارستانهاست.
وی درباب برگزاری پروژه هتلینگ در استان مازندران از مجموعه همكاران این استان قدردانی كرد.
سید مجتبی موسوی مدیركل امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی نیز در ادامه این همایش اظهار داشت: این همایش به جهت هم اندیشی در حوزه های بیمه ای رفاهی و درمانی و بهره گیری از خرد جمعی برگزار شده است.
وی افزود: از تجربه و توانایی همكاران در تمامی حوزه ها استقبال می نماییم.
دكتر محمد خورشیدی مدیر درمان تامین اجتماعی مازندران نیز در ادامه این همایش، اجرای برنامه هتلینگ در سطح بیمارستانهای استان مازندران را مصداق عینی عزم سازمان در تكریم از بازنشستگان و بیمه شدگان دانست و اضافه كرد: ارتقاء سطح سواد سلامت بازنشستگان و مستمری بگیران از مهمترین برنامه های اولویت دار مدیریت درمان تامین اجتماعی مازندران است.
به گزارش اداره كل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی ادامه داد: باتوجه به تغییر هرم سنی جمعیت كشور و توجه به سلامت سالمندان و پیش بینی ساز و كارهای لازم برای دوران بازنشستگی و سالمندی بدون دغدغه و ساختن دورانی پرنشاط و مملو از سلامت، باید توجه جدی به سطح سلامت بازنشستگان و سالمندان داشته باشیم.
منبع:

1398/11/14
14:29:45
5.0 / 5
4292
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان