استاندار تهران تاكید كرد:

پیگیری اقدامات پیشگیرانه در استان تهران در زمینه معضل اعتیاد

پیگیری اقدامات پیشگیرانه در استان تهران در زمینه معضل اعتیاد به گزارش جوان بین استاندار تهران بر پیگیری اقدامات پیشگیرانه در زمینه معضل اعتیاد در سطح استان تهران تاكید نمود.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران اظهار داشت: نظام مراقبت های اجتماعی دانش آموزان متكی و مبتنی بر بسته های آموزشی برای والدین و دانش آموزان است تا توانایی نه گفتن در بین دانش آموزان افزایش پیدا كند.
وی ادامه داد: جهت ارتقای آموزش دانش آموزان و اجرای این طرح برای نخستین بار 10 دستگاه با یكدیگر هماهنگ شدند و این سند در هیات دولت هم مصوب شده است تا زمینه ارتقای مهارت های زندگی در بین دانش آموزان افزایش پیدا كنند.
محسنی بندپی تصریح كرد: اقدامات پیشگیرانه در بین گروه هایی كه اقدامات در بین آنها اثرگذاری بیشتری دارد دنبال می شود تا بتوانیم این برنامه را عملیاتی نماییم.
استاندار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به این كه اقدامات پیشگیرانه در زمینه معضل اعتیاد ارتباط معناداری برای جلوگیری از سایر صدمه های اجتماعی دارد، اضافه كرد: باید هماهنگی ها و همكاری ها در این بخش ارتقاء پیدا كنند تا شاهد اثرگذاری هر چه بیشتر برنامه ریزی ها باشیم.
منبع:

1398/12/02
13:40:05
5.0 / 5
4490
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان