چند راهكار برای آنكه در شرایط كرونایی گرفتار كسالت نشویم

چند راهكار برای آنكه در شرایط كرونایی گرفتار كسالت نشویم به گزارش جوان بین رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره كشور سفارش كرد به جهت اینكه گرفتار كسالت و عوارض ناشی از شرایط كرونایی نشویم باید برای روزهای ماندن در خانه و رفع نیازهای جسمانی مانند خواب، تغذیه و ورزش و نیازهای روانی خود برنامه ریزی نماییم.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، محمد حاتمی در یك برنامه رادیویی با اشاره به مبحث سبك زندگی كرونایی اظهار نمود: با انتشار كرونا در ایران سبك زندگی مردم تا حدود زیادی تغییر كرده و برخی به علت در خانه ماندن گرفتار كسالت هایی شدند اما واقعیت این است كه در شرایط فعلی باید در خانه بمانیم.
وی راهكارهایی برای گرفتار نشدن به كسالت های ناشی از در خانه ماندن عرضه كرد و اظهار داشت: ما باید خودمان را با امكانات و شرایط موجود در همین نوع از سبك زندگی (ماندن در خانه) تطبیق دهیم اما به جهت اینكه گرفتار كسالت و عوارض ناشی از این شرایط نشویم باید برای این روزهای ماندن در خانه و برای رفع نیازهای جسمانی مانند خواب، تغذیه و ورزش و نیازهای روانی مان برنامه ریزی نماییم.
رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره كشور اضافه كرد: ما در این سبك زندگی كرونا باید تنوع ایجاد نماییم بدین معنا كه هر كسی هر شغلی دارد مهارت های مربوط به شغل خویش را افزایش دهد اساسا هر كسی كارهای عقب افتاده ای در شغل خود دارد كه می تواند آنها را انجام دهد، علاوه براین، باید نوآوری هم داشته باشیم تا از این مهارت برای ارتقای شغلی و پیشرفت كاری خودمان استفاده نماییم.
حاتمی اظهار داشت: روانشناسان معتقدند انسان های باهوش كسانی اند كه خودشان را با شرایط جدید سازگار كنند و از آن شرایط به منظور زندگی بهتر بهره ببرند، چونكه آنچه كه سبب بقای انسان می شود سازگاری با شرایط زندگی است.1399/01/24
22:44:04
5.0 / 5
3382
تگهای خبر: مهارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان