آخرین وضعیت سهام شستا در بورس

آخرین وضعیت سهام شستا در بورس به گزارش جوان بین مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی درباره وضعیت سهام شستا در بورس توضیحاتی عرضه داد و اظهار داشت: درباره عرضه اولیه جدید هم با عنایت به تصمیم شورایعالی بورس و وضعیت بازار سرمایه تصمیم گیری می شود.


مصطفی سالاری در گفتگو با ایسنا، درباره وضعیت سهام شستا با وجود نوسانات و افت شاخصهای بورسی اظهار نمود: بحث ضرر و زیان مطرح نیست. سهام کم و زیاد می شود؛ یک روز سود بیشتر و یک روز کمتر. ارزش پول شستا هم کم و زیاد می شود.
وی ادامه داد: سهام شستا، دارایی ماست که از آن برای تأمین منابع جاری استفاده نمی کنیم؛ ممکنست سرجمع سهام ما یک زمانی ۱۵ هزار میلیارد بیارزد و یک زمان دیگر ۴۰ هزار میلیارد تومان ارزش داشته باشد.
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در پاسخ به اینکه آیا عرضه اولیه جدید در بورس خواهید داشت؟ اظهار داشت: در این زمینه باتوجه به تصمیم شورای عالی بورس و وضعیت بازار سرمایه تصمیم گیری می شود.
سالاری افزود: باید بازار سرمایه برای عرضه جدید ظرفیت داشته باشد اما در مجموع ما به سمت خروج از بنگاه داری و افزایش سهام غیرمدیریتی با هدف افزایش مطلوب سهام بهترین شرکت های کشور حرکت می نماییم. زمان ارائه هم باید زمانی باشد که بازار بورس ظرفیت داشته باشد.




منبع:

1399/07/08
13:31:07
5.0 / 5
1754
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان