توضیح شستا در مورد پیگیری مطالبات از فدراسیون فوتبال

توضیح شستا در مورد پیگیری مطالبات از فدراسیون فوتبال به گزارش جوان بین روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی در مورد پیگیری مطالبات از فدراسیون فوتبال توضیحاتی ارائه نمود.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، در متن توضیحات روابط عمومی شستا آمده است: "شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی پاییز ۱۳۹۸ با استناد به مصوبه ستاد مقابله با تدابیر تحریم ها و به منظور کمک به فدراسیون فوتبال و در جهت منافع ملی کشور نسبت به پرداخت دو میلیون یورو به فدراسیون فوتبال بعنوان قرض، اقدام نمود و به منظور بازگشت این مبلغ پرداخت شده، یک فقره چک به مبلغ دو میلیون یورو از حساب ارزی فدراسیون فوتبال نزد بانک ملی به سررسید ۳۱ فروردین ۱۳۹۹ دریافت کرد.
از همان زمان و با عنایت به این که شستا وارد بورس شده بود و پیگیری منافع سهام داران هم جزو اولویت های اقدامات مدیریت شستا قرار گرفت، مسیر مذاکره و تعامل برای دریافت مبلغ، موازی با اقدامات حقوقی پیش رفت و شستا به منظور صیانت از حقوق چند میلیون سهام دار و ذی نفعان، نسبت به طرح دعوا حقوقی در مراجع قضایی اقدام نمود.
بعد از طی مراحل دادرسی با حضور وکلای فدراسیون فوتبال، حکم محکومیت فدراسیون به پرداخت مبلغ دو میلیون یورو بانضمام خسارت تاخیر تادیه و خسارات دادرسی صادر و بعد از مضی مواعد قانونی قطعیت یافت.
در همین راستا، متعاقبا اجراییه صادر و بعد از سپری شدن تشریفات قانون اجرای احکام مدنی، اموال توقیف شده، کارشناسی، مراتب ابلاغ و اعتراض قانونی طی و آگهی مزایده ساختمان فدراسیون فوتبال صادر شد. تمامی اقدامات صورت گرفته منطبق بر مُرِّ قانون و از راه مراجع قضایی صورت گرفته است و مطالب اظهار شده از جانب دفتر حقوقی فدراسیون فوتبال صحیح نمی باشد.
شایان ذکر است هر زمان که مطالبات شستا پرداخت گردد تمامی اقدامات قضایی متوقف خواهد شد."
منبع:

1399/10/10
15:50:01
5.0 / 5
1071
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان