واریز قسمتی از مطالبات ناشران اولین نمایشگاه مجازی كتاب

واریز قسمتی از مطالبات ناشران اولین نمایشگاه مجازی كتاب جوان بین: بخش اول مطالبات ناشران حاضر در اولین نمایشگاه مجازی کتاب تهران به حساب آنها واریز شده است.به گزارش روز شنبه گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، به استناد بند ج، ماده ۲ شرایط و ضوابط حضور ناشران در اولین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، بخش اول مطالبات به حساب ۱۵۲۳ ناشر واریز شد و مابقی مطالبات بعد از تحویل کتاب ها به خریداران واریز خواهد شد.

آن دسته از ناشرانی که مبلغی به حساب آنها واریز نشده است جهت بررسی حساب یا رفع مشکلات احتمالی در اسرع وقت به شعبه مربوطه مراجعه کنند.

گفتنی است، مطالبات ناشران شرکت کننده در نمایشگاه مجازی کتاب جیرفت به صورت کامل پرداخت و تسویه حساب شد.

در اولین نمایشگاه مجازی کتاب تهران که از اول تا دهم بهمن ماه با حضور ۱۷۳۲ ناشر داخلی از سراسر کشور در بستر وب برگزار شد، یک میلیون و ۲۵۴ هزار و ۵۹۹ نسخه کتاب به ارزش ۶۴۰ میلیارد و ۲۵۸میلیون و ۷۷هزار و ۵۶۸ ریال بفروش رسید.

نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران در یک نگاه

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به دنبال راهی برای پشتیبانی از ناشران و بازار کتاب کشور بود و با بهره گیری از تجربیات حضور در نمایشگاه های مجازی برگزار شده توسط دیگر کشورها نظیر نمایشگاه بزرگ کتاب فرانکفورت، این رویداد فرهنگی در ایران به شکل مجازی انجام شد.

ایوب دهقان کار مدیر عامل موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران با حکم معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بعنوان ریاست برگزاری اولین نمایشگاه مجازی کتاب معرفی گردید. در اولین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، بیش از یک هزار ناشر حضور داشتند و بیش از ۱۰۰ هزار عنوان کتاب برای عرضه در سایت نمایشگاه مجازی کتاب تهران ارائه شد.

همچنین ۱۸۰ ناشر خارجی با ۲۰ هزار عنوان کتاب و ۱۴۲ نهاد فرهنگی و آژانس ادبی در بخش رایت سنتر نیز در این نمایشگاه حضور داشتند. هزینه ارسال کتاب ها نیز از طرف شرکت پست جمهوری اسلامی برای همه مخاطبان رایگان اعلام شده بود.

نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، از یکم تا دهم بهمن انجام شد.منبع:

1399/11/25
23:27:30
0.0 / 5
781
تگهای خبر: پشتیبانی , شركت , فروش , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان