طی همایشی ۲ روزه انجام می شود؛

برگزاری روزهای علمی و فناوری ایران در مسقط

برگزاری روزهای علمی و فناوری ایران در مسقط جوان بین: به گزارش جوان بین، روزهای علمی و فناوری جمهوری اسلامی ایران در چارچوب همایشی دو روزه، نمایشگاه تکنولوژی و نشست های تخصصی طی روزهای ۲۶ و ۲۷ شهریور در مرکز فناوری مسقط برگزار می گردد.به گزارش جوان بین به نقل از مهر، مرتضی بابکی نژاد رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران با مدیر مرکز فناوری مسقط در جهت اجرایی کردن برنامه مصوب رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در عمان با عنوان برگزاری روزهای علمی و فناوری ایران در دانشگاه های خصوصی عمان توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و پارک های علمی و فناوری دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار، نحوه مشارکت رایزنی فرهنگی ایران و مرکز فناوری مسقط در برگزاری روزهای علمی و فناوری ایران در دانشگاه های خصوصی عمان، مورد توافق و بررسی طرفین قرار گرفت. همینطور مقرر شد همایش دو روزه ای با عنوان «روزهای علمی و فناوری جمهوری اسلامی ایران» متشکل از برگزاری نمایشگاه در ساختمان موزه تاریخ علوم دانشگاه تکنولوژی آلمانی مسقط، نشست های علمی و فناوری با حضور دانشمندان پارک های فناوری ایران در دانشگاه سلطان قابوس و بازدید میهمانان از مراکز فناوری مسقط برگزار گردد.
بناست تعداد ۱۰ غرفه با موضوع هایی چون ربات و پهباد، نانو، فناوری نوین نفت و گاز، آموزش، بهداشت و دارو، راه و ساختمان؛ آی تی، صنعت کشاورزی و دامداری و حمل و نقل، توسط ۵ پارک علمی و فن آوری کشورمان در قسمت نمایشگاهی این همایش برگزار گردد.
در حاشیه برگزاری این همایش، نشست فناوری ایران با حضور زرآسفندی، رئیس پارک بین المللی ایران، معتمد زادگان، رئیس انجمن پارک های علمی و فناوری ایران، شهیکی، رئیس پارک علمی و فناوری سیستان و بلوچستان، آزادی، رئیس پارک علمی و فناوری کرمانشاه و طالبی، رئیس پارک علمی و فناوری دانشگاه شریف برگزار می گردد.
برای تاریخ برگزاری همایش هم روزهای ۲۶ و ۲۷ شهریور مصادف با ۱۶ و ۱۷ سپتامبر مورد موافقت طرفین قرار گرفت.

1403/03/19
11:38:26
5.0 / 5
89
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان