صدور احكام۹۰ درصد متقاضیان بازنشستگی صندوق روستاییان و عشایر

صدور احكام۹۰ درصد متقاضیان بازنشستگی صندوق روستاییان و عشایر جوان بین: در ۳ ماهه پایانی سال جاری بازنشستگان و مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی كشاورزان، روستائیان و عشایر ۹۹۰ میلیارد ریال حقوق و عیدی دریافت نمودند.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی كشاورزان، روستائیان و عشایر، به منظور انجام تعهدات صندوق به مستمری بگیران و همینطور بازنشستگان صندوق، در ۳ ماهه پایانی سال ۹۶، احكام بیش از ۹۰ درصد متقاضیان بازنشستگی صندوق صادر شد كه بدین سان با اقدامات ضربتی صورت گرفته تعداد بازنشستگان صندوق از ۱۵ هزار نفر به بیش از ۲۱ هزار نفر رسید.
این گزارش حاكی است: مستمری بگیران صندوق در دی ماه گذشته ۲۷۰ میلیارد ریال، در بهمن ماه گذشته با محاسبه عیدی پرداخت شده بیش از ۳۹۰ میلیارد ریال و در اسفند ماه امسال با عنایت به افزایش تعداد احكام بازنشستگی رقمی معادل ۳۲۰ میلیارد ریال به مستمری بگیران و بازنشستگان صندوق پرداخت شده است.
در حال حاضر یك میلیون و ۶۲۴ هزار و ۸۹۵ نفر از روستائیان، كشاورزان و عشایر كشور از مزایای صندوق بیمه اجتماعی كشاورزان، روستائیان و عشایر در كل كشور بهره مند شده اند كه بیش از ۲۱۴ هزار نفر بصورت ماهیانه از این صندوق مستمری دریافت می كنند.1396/12/27
11:53:00
5.0 / 5
4366
تگهای خبر: بازنشستگی , بیمه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان