كدام شهرستانهای استان تهران بیشترین واحدهای مسكونی كمیته امداد را از آن خود كرد؟

كدام شهرستانهای استان تهران بیشترین واحدهای مسكونی كمیته امداد را از آن خود كرد؟ جوان بین: مدیركل كمیته امداد استان تهران از واگذاری ۳۹۶ واحد مسكونی به مددجویان استان تهران در سال قبل اطلاع داد.


محسن ولیئی در گفت وگو با ایسنا، ضمن عرضه گزارشی از واگذاری و تعمیر واحدهای مسكونی مددجویان در سال گذشته، اظهار داشت: ۳۹۶ واحد مسكونی شامل ۳۲۶ واحد مسكونی شهری و ۷۰ واحد مسكن روستایی در سال ۹۶ به مددجویان در استان تهران واگذار شده است.

وی با اشاره به شهرستانهایی كه بیشترین تعداد تحویل واحد مسكونی به مددجویان را داشته اند اضافه كرد: شهرستان های بهارستان با ۶۵ واحد، پردیس با ۳۰ و شهریار با ۲۰ واحد بیشترین واگذاری را به خود اختصاص دادند.

مدیركل كمیته امداد استان تهران ادامه داد: علاوه بر واگذاری این واحدها، برای ۱۶۵۴ واحد مسكونی دیگر هم تعمیرات جزئی و كلی انجام شده است كه شهرستان های اسلامشهر با ۱۶۳، بهارستان ۱۴۴ و شهریار ۱۴۲ مورد بیشترین تعمیرات را داشته اند.

ولیئی با تاكید براینكه تهیه مسكن مددجویان تحت حمایت یكی از اولویتهای این نهاد است، اظهار نمود: در استان تهران برای امور مسكن مددجویان۱۱ میلیارد تومان هزینه شده است.

وی اضافه كرد: از این مبلغ شش میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان برای خرید و یا احداث واحدهای مسكونی شهری و روستایی و چهار میلیارد و ۴۲۵ میلیون تومان برای تعمیرات هزینه شده است.

مدیركل كمیته امداد استان تهران به واحدهای مسكونی نیمه تمام مسكن مهر اشاره نمود و اظهار داشت: مقرر شده است ۵۰ هزار مسكن مهر نیمه تمام به كمیته امداد و بهزیستی واگذار شود تا با تكمیل آنها به مددجویان تحویل داده شود اما تابحال سهمیه استان تهران از این تعداد مشخص نشده است.
1397/02/23
15:08:09
5.0 / 5
4931
تگهای خبر: مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان