اخطار تامین اجتماعی به بیمه شدگان و بازنشستگان

اخطار تامین اجتماعی به بیمه شدگان و بازنشستگان جوان بین: گزارش شده است مجموعه ای تحت عنوان متولی بیمه سلامت با در اختیار داشتن بعضی از اطلاعات بیمه شدگان و مستمری بگیران و بازماندگان بیمه شدگان متوفی سازمان تامین اجتماعی، با برقراری تماس تلفنی و بعضاً با رجوع حضوری به درب منازل این افراد، ادعای صدور كارت طلائی سلامت و رفاه كارت می كنند كه بیمه شدگان و بازنشستگان عزیز هوشیار باشند كه این ادعاها كذب است.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، اداره كل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی برای چندین بار با صدور اطلاعیه ای اعلام نمود: " كاركنان واحدهای اجرایی و درمانی این سازمان هیچ گونه تماس تلفنی و یا رجوع حضوری به منازل بیمه شدگان به منظور عرضه كارت سلامت و غیره نداشته و ندارند و مخاطبان؛ هرگونه برنامه جدید این سازمان را فقط با استفاده از سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی به نشانی www. tamin. ir و یا رسانه های جمعی پیگیری كنند. اصل مبحث هم از جانب مراجع ذیربط در سازمان تامین اجتماعی در حال پیگیری و برخورد قانونی است.
از بیمه شدگان و مستمری بگیران محترم تقاضا می گردد در صورت تماس و یا رجوع حضوری افراد ذكر شده، مراتب را با استفاده از شماره تلفن ۱۴۲۰ به مركز ارتباطات مردمی این سازمان گزارش دهند. "


 

1396/08/27
21:25:01
5.0 / 5
4865
تگهای خبر: بیمه , سلامت , بازنشستگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان