پرداخت تسهیلات ازدواج برای جوانان

پرداخت تسهیلات ازدواج برای جوانان به گزارش جوان بین، به نقل از عصر اعتبار بانك مركزی با هدف كاهش صف دریافت كنندگان وام ازدواج با همكاری ۱۱ بانك طرح ضربتی اعطای این وام را از ابتدای مرداد ماه تا پایان شهریور ماه در دست اجرا قرار داده كه با اجرای این طرح تعداد افراد در صف از ۵۵۰ هزار نفر به زیر ۱۰۰ هزار نفر رسیده است.


بانك مركزی در این طرح تلاش می‌كند با كمك بانك‌های قرض الحسنه مهر ایران، ملی، صادرات، تجارت، ملت، سپه، رفاه كارگران، كشاورزی، مسكن، توسعه تعاون و صندوق قرض الحسنه پارسیان و با ابلاغ سهمیه های مربوط به هر بانك، صف دریافت‌كنندگان تسهیلات قرض الحسنه ازدواج را به كمتر از 100 هزار نفر برساند.
بر این اساس، بانك مركزی در راستای اجرای بند «ج» تبصره 16 قانون بودجه سال 1396 موضوع اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج، تلاش می‌كند تمام متقاضیان وام ازدواج كه قبل از سال 1395 در سامانه قرض الحسنه ازدواج ثبت نام كرده اند بتوانند وام خود را دریافت كنند.
این كار با اولویت پرداخت تسهیلات به مناطق محروم و به ترتیب ثبت نام در سامانه قرض الحسنه ازدواج انجام می شود.
شایان ذكر است، بانك قرض الحسنه مهر ایران در سال 95 قریب به 19 هزار فقره تسهیلات ازدواج یكصد میلیون ریالی اعطا و از ابتدای سال 96 تا كنون نیز بالغ بر 7 هزار و ششصد فقره تسهیلات ازدواج پرداخت نموده است.
1396/04/27
19:18:02
5.0 / 5
4912
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان