نحوه اعتراض جاماندگان بسته حمایتی دولت

نحوه اعتراض جاماندگان بسته حمایتی دولت به گزارش جوان بین مدیركل دفتر مطالعات رفاه اجتماعی وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی اعلام نمود كه تا كنون ۱۴ میلیون و ۷۰۰ هزار بسته حمایتی در سطح جامعه توزیع شده است كه از این تعداد، شش میلیون و ۱۵۶ هزار بسته حمایتی به كارگران بیمه پرداز تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی اختصاص پیدا كرده است.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، احد رستمی، درباره نحوه اعتراض آن دسته از بیمه پردازان تأمین اجتماعی كه از دریافت بسته حمایتی دولت جامانده اند، توضیح داد: چنانچه مجموع درآمد اعضای خانواری كه بیمه پرداز سازمان تأمین اجتماعی هستند كمتر از ۳ میلیون تومان درماه است و تا كنون بسته حمایتی خویش را دریافت نكرده اند، در صورت دارا بودن شماره تلفن همراه اول، لازم است كد ملی خویش را به #۸*۱۴۲* و درصورت دارا بودن شماره همراه ایرانسل و رایتل باید كد ملی خویش را به #۸*۱۴۲۰* ارسال نمایند.
وی تصریح كرد: معترضین برای ثبت اعتراض خود در سامانه مذكور، ۱۰ روز فرصت دارند. وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی تنها درخواست هایی را پیگیری خواهد نمود كه كد ملی سرپرست خانوار یارانه بگیر به همراه شماره تلفن وی و یا یكی از اعضای خانوارش در سامانه ثبت شده باشد.
مدیركل دفتر مطالعات رفاه اجتماعی وزارت كار افزود: با عنایت به اینكه بسته حمایتی بیمه پردازان تأمین اجتماعی به حساب یارانه سرپرست خانوار واریز شده است، لازم است افراد پیش از ثبت اعتراض، از عدم واریز بسته حمایتی به حساب سرپرست خانوار اطمینان حاصل كنند.
رستمی یاد آورشد: ارسال پاسخ از جانب وزارت كار به افراد معترض، حداقل دو هفته زمان خواهد برد و نتیجه به صورت پیامك، به شماره تلفنی ارسال می شود كه در زمان ثبت اعتراض، به سامانه وارد شده است. بر این اساس، افراد برای پیگیری اعتراض و یا دریافت پاسخ، نیازی نیست به سازمان یا ادارات دولتی رجوع كنند و تنها با استفاده از سامانه یاد شده اطلاع رسانی انجام می شود.
وی تصریح كرد: تا زمانی كه پاسخگویی به اعتراضات به آخر نرسیده است، طرح حمایت غذایی ادامه دارد و جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.
به گزارش مركز روابط عمومی واطلاع رسانی وزارت تعاون، كارورفاه اجتماعی، اوحدی در خاتمه اشاره كرد: رانندگان بین شهری و درون شهری، كارگران ساختمانی، قالیبافان و شاغلان صنایع دستی، مشاغل آزاد و خویش فرمایان، كارگران كارگاه های متفرقه، شاغلین كسب و كارهای خانگی، كارگران باربر، زنبورداران و دریافت كنندگان بیمه بیكاری همچون افراد بیمه پردازی بوده اند كه تا كنون بسته های حمایتی خویش را دریافت كرده اند.1397/11/10
01:34:03
5.0 / 5
4532
تگهای خبر: بیمه , جامعه , شاغل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان