توسط كمیته امداد استان تهران انجام می شود؛

اجرای دو طرح نذر نیابتی به مناسبت عید قربان

اجرای دو طرح نذر نیابتی به مناسبت عید قربان جوان بین: مدیر كل كمیته امداد استان تهران از اجرای دو طرح «نذر نیابتی» آگاهی داد و اظهار داشت: این طرح به مناسبت عید قربان و با همكاری مردم نوع دوست و خیّر انجام می شود.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، حمیدرضا شیران به نخستین طرح «نذر نیابتی» اشاره نمود و اضافه كرد: اگر فرد خیری توان خرید یك رأس گوسفند را نداشته باشد اما بتواند مبلغی را پرداخت كند، مابقی هزینه خرید یك رأس گوسفند توسط كمیته امداد استان تامین و به نیت فرد خیر گوسفند خریداری، ذبح و گوشت آن بین نیازمندان توزیع می شود.
وی با بیان این كه دفاتر كمیته امداد و مراكز نیكوكاری وابسته به آن آماده دریافت كمك های مردم نوع دوست و خیّر استان در طرح نذر نیابتی است، اشاره كرد: خیران می توانند علاوه بر روش های حضوری از روش های دیگری همچون تلفن ثابت ۷۳۵۵ با كد (۱۴)، شماره كارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۲۰۰۸ و كد دستوری #۰۲۱*۱*۸۸۷۷* جهت شركت در این طرح استفاده كنند.
مدیر كل كمیته امداد استان تهران همین طور از اجرای طرح نیابتی دیگری آگاهی داد و اظهار داشت: در این طرح اگر هر فرد خیر یك گوسفند به كمیته امداد اهدا كند، در مقابل این نهاد، نیز یك گوسفند دیگر به نیت این فرد ذبح و گوشت آنرا بین نیازمندان توزیع می نماید كه جمعا به نیت هر فرد خیر دو گوسفند قربانی می شود.
شیران تاكید كرد: درصدد هستیم كلیه نذروات اهدایی مردم خصوصاً گوشت قربانی را در همان ساعات اولیه به دست نیازمندان واقعی برسانیم.
وی ضمن تقدیر و تشكر از مردم نوع دوست و خیر استان تهران در همراهی كمیته امداد استان برای خدمت به نیازمندان ابراز امیدواری كرد: مردم خیّر و نیكوكار استان تهران همچون گذشته در روز عید قربان نیز برای كمك به نیازمندان پیش قدم و پیشتاز باشند.
تعداد پایگاه ها و مراكز اصلی ذبح گوسفند توسط كمیته امداد استان تهران ویژه عید قربان در ایام آینده و بوسیله رسانه های جمعی اعلام می شود.1398/05/16
15:55:32
5.0 / 5
4295
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان