با حضور رئیس كمیته امداد انجام شد؛

افتتاح ۵۵۱ واحد مسكن مددجویی در كرمان

افتتاح ۵۵۱ واحد مسكن مددجویی در كرمان جوان بین: 551 واحد مسكن مددجویان كمیته امداد در استان كرمان با حضور رئیس كمیته امداد افتتاح و فاز دوم پروژه ساخت 5000 واحدی مسكن مددجویان این استان شروع شد.به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، مراسم كلنگ زنی و آغاز ساخت ۵۰۰۰ واحد مسكونی برای مددجویان استان كرمان با حضور سیدمرتضی بختیاری - رئیس كمیته امداد - و تعدادی از مسئولان استانی در شهرستان بردسیر انجام شد.

رئیس كمیته امداد در این مراسم با اشاره به اینكه ۵۰۰۰ واحد مسكونی بر طبق تفاهمنامه با سازمان برنامه و بودجه در استان كرمان در حال ساخت است، اظهار داشت: برمبنای تفاهمنامه با سازمان برنامه و بودجه، ۱۵ هزار واحد مسكونی در سه استان كرمان، خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان با همكاری دولت ایجاد می شود.

بختیاری اضافه كرد: از پروژه ۵۰۰۰ واحدی مسكن مددجویان در استان كرمان در فاز نخست ۸۰۰ واحد در حال ساخت است و امروز با كلنگ زنی آغاز فاز دوم این پروژه، ساخت ۸۰۰ واحد دیگر در استان كرمان شروع شد كه بودجه آن تامین شده است و با ساخت این واحدهای مسكونی قدم خوبی برای مددجویان فاقد مسكن برداشته می شود.

رئیس كمیته امداد بر مشاركت مردم در امور خیر و برنامه های این نهاد اصرار كرد و اظهار داشت: با كمك های مردم نیكوكار كارهای بزرگی می توان انجام داد و از همه مدیران كمیته امداد خواسته ایم در برنامه های مهمی همچون مسكن از خیران كمك بگیرند.

به گزارش سایت خبری كمیته امداد، رئیس كمیته امداد همین طور یك واحد مسكن مددجویی از مجموع ۵۵۱ واحد ساخته شده در استان كرمان را به صورت نمادین در شهرستان بردسیر افتتاح نمود.

منبع:

1398/06/08
10:54:32
5.0 / 5
4894
تگهای خبر: مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان