واگذاری مسكن اجتماعی به نیازمندان با اولویت مددجویان

واگذاری مسكن اجتماعی به نیازمندان با اولویت مددجویان به گزارش جوان بین رئیس كمیته امداد با اشاره به تفاهم نامه با دولت برای ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار به محرومیت زدایی مناطق مختلف، اظهار داشت: با پیشنهاد استاندار كرمانشاه، مسكن اجتماعی به نیازمندان با اولویت به مددجویان كمیته امداد واگذار می شود.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، سیدمرتضی بختیاری در دومین روز سفر به استان كرمانشاه با هوشنگ بازوند، استاندار كرمانشاه دیدار نمود.
وی در این دیدار با اشاره به تفاهم نامه همكاری با دولت به منظور اختصاص ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای محرومیت زدایی مناطق محروم، اظهار داشت: این تفاهم نامه در چندین سرفصل حمایتی همچون تعمیرات منازل مسكونی روستایی، خرید لوازم سرمایشی و گرمایشی برای نیازمندان و... منعقد شده است.
استاندار كرمانشاه هم در ادامه این دیدار با اشاره به اینكه در چارچوب مسكن اجتماعی، دولت متعهد شده ۲ هزار مسكن شهری و هزار مسكن روستایی برای خانوارهای فاقد مسكن كرمانشاهی بسازد، تصریح كرد: در صورتیكه كمیته امداد مددجویان فاقد مسكن خویش را به استانداری ارائه كند، استانداری اولویت ظرفیت مسكن اجتماعی را به مددجویان تحت حمایت این نهاد خواهد داد.
هوشنگ بازوند خاطرنشان كرد: همینطور دولت چندین واحد مسكن مهر در بهترین نقطه شهر كرند غرب دارد كه در صورت تقاضای كمیته امداد طبق شرایط بانكی آسان این واحدها به مددجویان كمیته امداد واگذار می شود.
به گزارش سایت خبری كمیته امداد، بازوند تصریح كرد: همینطور هفت هزار هكتار زمین برای ساخت منزل مسكونی در شهر سرپل ذهاب برای ساخت منزل برای مستاجرین زلزله زده داریم كه در صورت درخواست كمیته امداد بخشی از این سهمیه هم به مددجویان اختصاص داده می شود.1398/07/19
19:04:44
5.0 / 5
4905
تگهای خبر: مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان